„Dosaženého úspěchu si velmi ceníme, neboť nám potvrzuje, že se v řízení společnosti a péči o naše zaměstnance udáváme tím správným směrem“, potvrzuje HR Manažerka Veronika Sosnová.

Podpora vzdělávání má velkou prioritu

ZF Engineering Plzeň s.r.o.Zdroj: ZF Engineering Plzeň

Zaměstnanci vývojového centra ZF Engineering mají možnost se kontinuálně rozvíjet. Při každodenní práci je motivuje a baví účast na vývoji systémů a špičkových technologií pro světové výrobce automobilů.

Prostřednictvím komplexního školícího systému se z absolventů stávají zkušení odborníci.

ZF Engineering Plzeň s.r.o.Zdroj: ZF Engineering Plzeň „Pro již zkušené odborníky nabízíme možnost dalšího kariérního a odborného postupu, vedení týmů, rozšiřování znalostí a zkušeností prostřednictvím účasti či vedení zajímavých mezinárodních i lokálních projektů.“, uvedla Veronika Sosnová.

„Vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců je pro nás velmi důležitým cílem v našem směřování. Je to věc, kterou se snažíme akcentovat jak směrem k našim zaměstnancům, tak směrem k odbornému vzdělávání od základních až po vysoké školy.“

Podpora společenské odpovědnosti

ZF Engineering Plzeň s.r.o.Zdroj: ZF Engineering Plzeň

ZF Engineering je společností, které není lhostejné okolní prostředí, společnost a její potřeby. Proto dlouhodobě podporuje společensky-odpovědné organizace a projekty, ať už se jedná o péči o postižené nebo sociálně znevýhodněné osoby, vzdělávání dětí i studentů atd.

 „K podpoře potřebných motivujeme i naše zaměstnance. Každý rok vyhlašujeme zaměstnaneckou soutěž, v níž vybíráme volnočasové aktivity zaměstnanců, kteří na tyto aktivity získají finanční podporu. Zaměstnanci mají také možnost věnovat hodnotu své přesčasové práce na charitu.“

Nové a rozsáhlejší projekty

K pozici úspěšného zaměstnavatele ale nepřispívají jen investice. 

„K tomu, abychom takových investic mohli dosáhnout, je nutné mít kvalitní tým odborníků, kteří přinášejí svými nápady a zájmem významné zisky. To se projevuje i v zájmu celé skupiny ZF přesouvat do naší pobočky čím dál tím významnější projekty.“

ZF Engineering Plzeň s.r.o.Zdroj: ZF Engineering Plzeň

ZF Engineering Plzeň je součástí mezinárodní skupiny ZF, která je globálním lídrem v dodávkách technologií pro automobilový průmysl v oblasti podvozků a pohonů, aktivní i pasivní bezpečnosti, e-mobility a autonomního řízení. 

Více informací o společnosti naleznete na zf.jobs.cz, kde najdete také přehled pracovních pozic nabízených v Plzni a dalších pobočkách společnosti.

ZF Engineering Plzeň s.r.o.
Univerzitní 1159/53, 301 00 Plzeň 3, Česko

https://zf.jobs.cz/