„Dosaženého úspěchu si velmi ceníme, neboť nám potvrzuje, že se v řízení společnosti a péči o naše zaměstnance udáváme tím správným směrem“, potvrzuje HR Manažerka Veronika Sosnová.

Podpora vzdělávání má velkou prioritu

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

Zaměstnanci vývojového centra ZF Engineering mají možnost se kontinuálně rozvíjet. Při každodenní práci je motivuje a baví účast na vývoji systémů a špičkových technologií pro světové výrobce automobilů.

Prostřednictvím komplexního školícího systému se z absolventů stávají zkušení odborníci.

ZF Engineering Plzeň s.r.o. „Pro již zkušené odborníky nabízíme možnost dalšího kariérního a odborného postupu, vedení týmů, rozšiřování znalostí a zkušeností prostřednictvím účasti či vedení zajímavých mezinárodních i lokálních projektů.“, uvedla Veronika Sosnová.

„Vzdělávání a odborný rozvoj zaměstnanců je pro nás velmi důležitým cílem v našem směřování. Je to věc, kterou se snažíme akcentovat jak směrem k našim zaměstnancům, tak směrem k odbornému vzdělávání od základních až po vysoké školy.“

Podpora společenské odpovědnosti

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

ZF Engineering je společností, které není lhostejné okolní prostředí, společnost a její potřeby. Proto dlouhodobě podporuje společensky-odpovědné organizace a projekty, ať už se jedná o péči o postižené nebo sociálně znevýhodněné osoby, vzdělávání dětí i studentů atd.

 „K podpoře potřebných motivujeme i naše zaměstnance. Každý rok vyhlašujeme zaměstnaneckou soutěž, v níž vybíráme volnočasové aktivity zaměstnanců, kteří na tyto aktivity získají finanční podporu. Zaměstnanci mají také možnost věnovat hodnotu své přesčasové práce na charitu.“

Nové a rozsáhlejší projekty

K pozici úspěšného zaměstnavatele ale nepřispívají jen investice. 

„K tomu, abychom takových investic mohli dosáhnout, je nutné mít kvalitní tým odborníků, kteří přinášejí svými nápady a zájmem významné zisky. To se projevuje i v zájmu celé skupiny ZF přesouvat do naší pobočky čím dál tím významnější projekty.“

ZF Engineering Plzeň s.r.o.

ZF Engineering Plzeň je součástí mezinárodní skupiny ZF, která je globálním lídrem v dodávkách technologií pro automobilový průmysl v oblasti podvozků a pohonů, aktivní i pasivní bezpečnosti, e-mobility a autonomního řízení. 

Více informací o společnosti naleznete na zf.jobs.cz, kde najdete také přehled pracovních pozic nabízených v Plzni a dalších pobočkách společnosti.

ZF Engineering Plzeň s.r.o.
Univerzitní 1159/53, 301 00 Plzeň 3, Česko

https://zf.jobs.cz/