UNIKÁTNÍ KNOW HOW

Jedinečné know how firmy tkví především v unikátní metodě tváření za tepla, která díky výraznému snížení hmotnosti dílů splňuje vysoké požadavky na lehké konstrukce v automobilovém průmyslu.

WEBA dodává až 95% výroby světovým výrobcům a renomovaným dodavatelům pro automotive v Německu, Anglii, Španělsku, USA, Mexiku a Číně. Naše nástroje produkují po celém světě více než 200 typů konstrukčních dílů pro značky jako jsou Volkswagen, BMW, Ford, Renault nebo Porsche.

 WEBA VE ČTYŘECH ZEMÍCH SVĚTA

Historie firmy sahá až do roku 1982. V současné době má WEBA své závody ve Steyru (Rakousko, centrála a výrobní závod), v Olomouci (výrobní závod), v Taicangu (Čína, servis) a v Grand Rapids (USA, výrobní závod).

 ŠPIČKOVÉ TECHNOLOGIE A RŮST

WEBA své postavení lídra na trhu vědomě buduje cíleným vývojem produktů a kontinuálními investicemi do špičkových technologií. Olomoucký závod byl v roce 2017 rozšířen o novou výrobní halu a administrativní budovu (z původních 4 200 na více než 13 000 metrů čtverečných!). Díky významné investici byl rovněž modernizován strojový park a do provozu byla uvedena plně automatizovaná lisovací linka pro tváření za tepla.

 SVÝCH ZAMĚSTNANCŮ SI VÁŽÍME

Vedení společnosti si plně uvědomuje, že progresivita firmy stojí na lidských zdrojích. „Bez kvalifikovaných pracovníků firma není schopna dalšího rozvoje a růstu ani s nejdokonalejší technologií,“ vysvětluje Robert Raich, ředitel společnosti WEBA Olomouc s.r.o. „Specifická zakázková výroba čerpá z fundovanosti a dlouholetých zkušeností našich zaměstnanců, které jsou v odborném výcviku předávány mladším kolegům“.

 WEBA – PERSPEKTIVNÍ ZAMĚSTNAVATEL

„Ve firmě převažuje rodinná atmosféra, což dnes není moc běžné“ shodují se zaměstnanci. A většina z nich považuje svoji práci za zajímavou. Vedení společnosti umožňuje svým zaměstnancům profesní růst a usiluje o využití silných stránek každého jednotlivce. Zaměstnanci mají možnost čerpat řadu benefitů. Dále WEBA organizuje pro své zaměstnance i jejich rodiny řadu sportovních a kulturně-společenských akcí.

Firemní kultura a benefitní politika činí ze společnosti WEBA Olomouc stabilního a perspektivního zaměstnavatele pro obyvatele nejen Olomouckého kraje.

WEBA Olomouc s.r.o., K Mrazírnám 209/16, CZ-779 00 Bystrovany, www.weba.cz