Kdo jsme a čím se zabýváme?

Opravujeme stroje jako jsou kuželové a čelisťové drtiče, vibrační třídiče, dopravníky apod. Provádíme všechny práce související s výrobní činností v provozech kamenolomů jak v tuzemsku, tak v zahraničí.

Nedílnou součástí naší výroby je zámečnická výroba, tu provádíme včetně vypracování projektové dokumentace.

Provozujeme středisko kovoobrábění, které je vybaveno moderními CNC stroji, díky nimž jsme dnes schopni uspokojit náročné požadavky zákazníků jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Pro všechny tyto výrobní činnosti je k dispozici středisko dopravy a zásobování.

Vlastníme nákladní vozidla pro převoz jednotlivých dílů k zákazníkovi.

Uplatňujeme se i ve stavební výrobě, pro tuto činnost disponujeme vlastními stavebními stroji.

Firma se řídí systémem managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001.

Naši zaměstnanci

Společnost má v současné době 90 zaměstnanců, s jejichž pomocí zajišťuje výše uvedené služby. Nabízíme možnost platového růstu, prémie, odměny a dnes již téměř samozřejmostí je pět týdnů dovolené či stravenky.

Nezapomínáme ani na zábavu, pravidelně každý rok pořádáme setkání všech zaměstnanců a jejich rodin na sportovním rodinném dni.

Koho hledáme?

V současné době bychom náš tým rádi rozšířili o zámečníky, svářeče, obráběče, operátory CNC strojů, stavební dělníky, lakýrníky, tryskače. Zaměstnáme i absolventy, kteří mají zájem o rozšíření znalostí v daném oboru. Pokud Vás naše činnost zaujala a nebojíte se práce, neváhejte nás kontaktovat.

Veškeré bližší informace najdete na internetových stránkách www.sezakoprerov.cz

SEZAKO  PŘEROV s r.o.
Kojetínská 888/48, 750 02 Přerov I - Město
www.sezakoprerov.cz