Jsme americká společnost, která má svou evropskou centrálu a výrobní závod v Plzni na Borských polích již od roku 2011. Nově plánujeme rozjezd provozu také v závodě ve Štěnovicích. Jsme prvotřídním komplexním dodavatelem automobilových a průmyslových komponentů. Naše technické týmy navrhují, testují a analyzují kovové, plastové a hybridní komponenty a systémy. Od počátečních návrhů až po optimalizaci zákaznické konstrukce je Shape tím nejlepším zdrojem na dnešním náročném trhu. Naším cílem je umožnit lidem zlepšovat technologie, své životy a komunity kolem nich.

Zdroj: SHAPE

NÁŠ PŘÍBĚH

Shape byl založen na víře, odhodlání, oddanosti a hodnotách. O více než 40 let později jsou to tytéž myšlenky, které jsou hnací silou naší společnosti.

Mezi naše základní hodnoty patří:
·         Vášeň pro DOKONALOST
·         Integrita, férovost & RESPEKT
·         Týmový & individuální ROZVOJ
·         Osobní & společenská ZODPOVĚDNOST
·         Společenská odpovědnost & KOMUNITA

Není náhodou, že mnoho našich zákazníků je s námi již celá desetiletí. Jako zákazník Shapu se stáváte příjemcem globální podpůrné sítě, která se protíná s místními službami. Jsme přesvědčeni, že je nutné být globální, ale vždy jednat lokálně. Náš “sousedský” přístup zajišťuje kvalitu, včasné dodávky, nákladově efektivní logistiku a místní zákaznický servis.

JE TO VÍC NEŽ JEN OBCHOD, JE TO OSOBNÍ

Objevte, co jiní již poznali a o co zatím přicházíte. Jsme mimořádná společnost, kde člověk není jen číslo, ale opravdu to největší aktivum, co firma má. Zaměřujeme se na rozvoj zaměstnanců a tím pádem i na možnost obsazování volných pozic z interních zdrojů. V rámci péče o své zaměstnance nabízíme řadu benefitů, které neustále vylepšujeme. Spokojenost našich zaměstnanců je pro nás priorita, ale pomáháme i v samotné plzeňské komunitě v rámci charitativních akcí, do kterých dobrovolníky z řad svých zaměstnanců aktivně zapojujeme.

Chceš i ty zjistit, proč je Shape stále jedním z nejlepších zaměstnavatelů v regionu již několik let po sobě? Kontaktuj nás!

Zdroj: SHAPE

www.shapecorp.cz 
prace@shapecorp.com 
Telefon: +420702265365
Instagram: @cz_shapecorp