Zaměstnáváme skoro 300 zaměstnanců ve třísměnném provozu a jsme připraveni naše výrobní prostory zvětšit pro nové projekty našich klientů. Naše díly jsou vyráběny stále modernějšími a inovativnějšími způsoby, za pomoci automatizace a robotů. Správnost výrobního procesu zajišťují sofistikované kontrolní systémy s kamerami, čidly a systémem pro finální kontrolu výrobku. Základní devizou každé výrobní firmy je funkčnost strojů a včasná diagnostika a odstranění poruchy na výrobních zařízeních – proto jsou pro nás klíčoví zaměstnanci na pozicích seřizovač, mechatronik, údržbář a v neposlední řadě specialisté, kteří optimalizují a zefektivňují stávající procesy. Kromě vstřikování plastů používáme ve výrobě i další procesy jako např. zalévání silikonem, ultrazvukové svařování, laserové značení. V neposlední řadě, díky novým projektům, robotizujeme naše pracoviště.

Jako high-tech společnost v automobilovém sektoru umožňuje Possehl Electronics studentům aplikovat teoretické zkušenosti v našem provozu a seznámit se s nejmodernějšími technologiemi. Proto intenzivně spolupracujeme i s lokálními učilišti a středními školami s technickým zaměřením; podporujeme studenty během studia, umožňujeme jim získání praxe, organizujeme pro studenty exkurze.

V oblasti interního vzdělávání má Possehl Electronics dlouhou tradici. Investujeme do školení nadšených a motivovaných lidí, kteří se chtějí podílet na úspěchu společnosti Possehl Electronics CR s.r.o.

Uplatnění u nás aktuálně najdou zejména zájemci o technické pozice:

Seřizovač linky a vstřikolisů
Mechatronik – specialista automatizace

Nenechte si ujít příležitost připojit se k Possehl Electronics a stát se součástí našeho úspěchu!

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o.
Dýšina 297
Kontakt: prace@possehlelectronics.com

https://www.possehlelectronics.de/en/sites/dysina-cz.html 
https://www.possehlelectronics.de/en/careers/current-vacancies.html 
https://www.facebook.com/PossehlElectronicsCzechRepublic/