Konplan poskytuje inženýringové služby v oblasti strojní a elektro konstrukce, IT projektového inženýrství a vývoji SW, PLC programování a v neposlední řadě i v oblasti administrativního engineeringu. Mezi největší zákazníky firmy patří světové značky jako Coca Cola, Nestlé či Heineken, v tuzemsku pak Plzeňský prazdroj, Mattoni či Poděbradka.

Výhody pro zaměstnance

Stabilní pracovní příležitosti a rovnováha mezi pracovním a osobním životem. Taková je práce ve firmě Konplan, která svým zaměstnancům nabízí prostor nejen pro kreativitu, ale i odborný profesní růst a atraktivní finanční benefity. Pracovníci ocení pružnou pracovní dobu, zkrácené úvazky, možnost práce z domova a benefity jako roční cílovou odměnu, pět týdnů dovolené či příspěvek na penzijní připojištění.

Skvělou změnou, která celou firmu nyní čeká, je stěhování do nově vybudovaného moderního komplexu vedle univerzity. „Filozofie nové budovy spočívá v transparentnosti, otevřené komunikaci a je plně v souladu s vizí mateřské společnosti,“ vysvětluje jednatel společnosti Dr. Thomas Oestreicher. Na atraktivním pracovním prostředí se během workshopů podíleli i samotní zaměstnanci, kteří se v nových prostorách mohou těšit na unikátní a v tuzemsku poprvé použité moderní technologie i novou firemní kantýnu s nabídkou několika jídel denně.

Přidejte se k nám

V Konplanu dnes pracuje přes dvě stě lidí a další mají dveře otevřené. „Uplatnění zde najdou zejména technici se znalostí cizích jazyků,“ uvedla HR manažerka Vendula Linková. Zaměstnanci si své jazykové kompetence dále zdokonalují v jazykových kurzech, které se po určitou dobu konají v pracovní době a jsou plně hrazeny zaměstnavatelem. Jazyky si procvičí také v praxi, ať už jde o čtení podkladů k práci nebo emailovou a telefonickou komunikaci s kolegy z Krones.

V Konplanu se dnes uplatní nejen zkušení odborníci, ale také absolventi či studenti. Studenti vysokých škol zde mohou pracovat již během studia, a to formou dlouhodobé brigády či stipendia. Nová budova v blízkosti univerzity je pro tuto formu spolupráce ideální. 

Konplan s. r. o.
Poděbradova 2842/1
301 00 Plzeň
https://www.konplan.cz/