V současné době probíhá proces, kdy v rámci postupné integrace všech firem připojených ke společnosti AKKA Technologies, se změní název na AKKA.

Pobočky máme v Plzni, Praze, Mladé Boleslavi, Liberci a Českých Budějovicích. Na všech pobočkách chceme růst, a to i přesto, že v současné době není tak úplně snadné ty správné kandidáty najít.

Engineering jako takový klade totiž na všechny zaměstnance vysoké nároky, protože naši zákazníci jsou z různých odvětví a oborů. Potřebujeme tak nejen specialisty na jednotlivá odborná témata, ale také ty, kteří naopak vyhledávají různorodost projektů a chtějí mít možnost podílet se na vývoji napříč odvětvími.

Aktuálně rovněž posilujeme taktéž zahraniční spolupráci v rámci skupiny a hledáme kolegy, kteří chtějí, zejména v oblasti vývoje software a testování, získat zkušenosti na různých projektech v Německu a po zapracování na nich dále pracovat již od nás z Čech.

Kromě profesního rozvoje v oblasti odborného rozvoje nabízíme zaměstnancům samozřejmě i vzdělávání v oblastech zaměřených na tzv. měkké dovednosti, například na to, jak pracovat s časem, či témata jako komunikace a asertivita, leadership aj.

Díky propracovanému kariérnímu systému jsme také schopni včas odhalit ty pravé kandidáty na povýšení jak v rámci technického rozvoje, tak pro manažerskou kariéru.

O zaměstnance pečujeme samozřejmě i v oblasti benefitů a to jak v rámci těch dnes již celkem obvyklých, tak i méně obvyklými a velmi zajímavými benefity.

Soutěže Zaměstnavatel roku se účastníme již od roku 2012 a svého umístění v ní si velmi vážíme. Metodika, která je za vyhodnocováním výsledků soutěže, totiž sleduje jak obchodní, tak i personální ukazatele a zároveň je také ve vzájemných vztazích vyhodnocuje.

Analyzují se ukazatele, jako jsou např. personální náklady, míra interních povýšení, či množství času, ve kterém se zaměstnanci měli možnost u zaměstnavatele vzdělávat. Naše opakované umístění na stupních vítězů myslím jednoznačně dokládá to, o čem já osobně jsem přesvědčená – tedy, že MBtech Bohemia /AKKA  je společnost, ve které má smysl pracovat.

MBtech Bohemia s. r. o.
Prototypové centrum - sídlo společnosti, Daimlerova 1161/6, 301 00 Plzeň – Skvrňany
http://mbtech.cz/