Ve všech oborech patří k našim zákazníkům renomovaní globální hráči. O regionální zákazníky pečují jednotlivé závody, kromě toho existují klíčoví zákazníci, kteří mají podporu ze strany členů vedení společnosti.

Společnost LOXXESS byla založena v roce 2001 podnikatelem Peterem Ambergerem a dnes se nachází v 2. generaci zcela v rodinném vlastnictví. Protože jsou ovšem Spedition Amberger a Kooperation Log-Sped předchůdci společnosti, působí rodina Amberger v oboru logistiky již desetiletí. V sedmičlenném vedení společnosti jsou předsedou představenstva Dr. Claus-Peterem Ambergerem a jeho sestrou Christinou Thurner zastoupeni dva členové rodiny, v dozorčí radě obsazené třemi osobami sedí Peter Amberger a jeho manželka Martha. Po založení rostla společnost LOXXESS organicky i převzetím. Milníky byly v roce 2006 koupě společnosti ABX Kontraktlogistik s dvanácti závody a převzetí dceřiné společnosti dnešní Sky Deutschland zabývající se logistikou. S ní se společnosti LOXXESS v roce 2007 podařil vstup do mediální logistiky. Společnost chce pokračovat ve své strategii, vyvíjet a realizovat řešení na míru pro komplexní logistické úlohy v průmyslu a obchodu. Za faktory, které společnost LOXXESS úspěšně odlišují od konkurence, se považují především zpracování dat / IT, specifické know-how v oboru a flexibilita personálu.

Loxxess Bor

Aktuálně má skupina LOXXESS 27 poboček, které se nachází v Německu, Polsku, v České Republice a celkem zaměstnává na 2.000 zaměstnanců, z čehož 1200 zaměstnanců pracuje právě v České Republice ve společnosti LOXXESS Bor s.r.o., která má v lokalitě CTParku u Nové Hospody aktuálně ve vlastnictví 2 haly a další 4 haly má v pronájmu. Vzhledem k tomu, že se společnost LOXXESS Bor s.r.o. neustále rozrůstá stále obsazujeme operátorské a administrativní pozice, proto uvítáme když se k nám připojíte právě Vy.

Pro více informací se prosím obraťte na níže uvedené kontakty. 

LOXXESS Bor s. r. o. 
Nová Hospoda 20
348 02 Bor
+420 372 480 084
prace@loxxess.com
 
loxxess.com
https://www.loxxess.com/cz