Lakum je skupina strojírenských specialistů, do které patří společnosti Lakum-KTL, a.s., Lakum-AP, a.s., Lakum-Galma, a.s. a Massag, a.s.

Poskytujeme kompletní servis v oblasti zpracování plechů, trubek, drátů a povrchových úprav. Zákazníkům pomáháme s návrhem produktů, při jejich vývoji, i před produkční fázi a následně zajistíme sériovou výrobu. Jsme precizní do nejmenšího detailu.

Na zakázku vyrábíme díly z plechů, trubek a drátů na CNC strojích, lisujeme na mechanických lisech od 25t – 400t. Svařujeme a montujeme celky. Vyrábíme prototypy a tiskneme na 3D tiskárně. Povrchově upravujeme – kataforézně a práškově lakujeme, galvanicky zinkujeme i rozměrné díly, umíme i Zinek - Nikl.

Vyrábíme a navrhujeme řešení pro logistiku v podobě přepravních vozíků a klecí, dodáváme speciální jednoúčelové palety a zakladače pro přepravu dílů v automobilovém průmyslu.

Na prvním místě pro nás vždy byla podpora našich lidí a ti nám pomohli vybudovat skupinu, která dává práci více než 500 zaměstnancům ve třech různých závodech v České republice. Za úspěch Lakumu i Massagu vděčíme právě našim kolegům.

Důkazem, že táhneme za jeden provaz, jsou stabilní týmy zkušených profesionálů na všech klíčových pozicích. Atmosféra rodinné firmy u nás drží zkušené odborníky, kteří dokáží své znalosti předat mladým lidem.

Hledáme schopné lidi jak na výrobní, tak i administrativní pozice. Proto, ať už jsi zkušený odborník, nebo mladý nadšenec, který hledá budoucí uplatnění, ozvi se a přijď se podívat mezi nás.

Hledané pozice:

·         Obchodní reprezentant

·         Obsluha CNC strojů

·         Seřizovač lisů 

Zdroj: Zadavatel.
Pro více informací nás kontaktuj:

+420 558 442 222

lakum@lakum.cz

www.lakum.cz