Společnost FARMAK, a.s. splňuje požadavky Správné výrobní praxe (GMP), má zavedený a certifikovaný integrovaný systém řízení kvality a ochrany životního prostředí podle norem ISO 9001 a ISO 14001. Léčivé látky z FARMAK, a.s. naleznete v lécích po celém světě a řadu z nich běžně užíváte i u nás.

Historie společnosti se začíná psát již v 19. století, kdy se ve zdejších budovách a na pozemcích začal vyrábět slad a později se zde produkovala jedlá sůl. Ve 30. letech 20. století se tehdejší majitelé rozhodli zaměřit na chemický obor.

FARMAK, a.s. vyrábí produkty z vlastního výzkumu i ze smluvních výrob. Přes 90 % produkce exportuje do více než 50 zemí světa. Mezi největší odběratele patří státy EU, USA, Japonsko, země Jižní Ameriky. To je podmíněno úspěšnými inspekcemi Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv v USA (Food and Drug Administration, FDA). V České republice výroba prochází pravidelnou inspekcí ze strany Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SÚKL). Společnost plní také základní principy celosvětového programu RESPONSIBLE CARE – odpovědné podnikání v chemii a pracuje v souladu s Globální chartou Responsible Care.

Klíčovými hodnotami společnosti jsou zákaznická orientace, týmový přístup, odbornost, loajalita a odpovědnost k životnímu prostředí. V současnosti zaměstnává téměř 270 vysoce kvalifikovaných profesionálů.

Nejen výrobní a technické zázemí, ale i vysoká odbornost a profesionalita zaměstnanců umožňují pružně reagovat na poptávku náročných tuzemských a zahraničních partnerů.

Hledáme chemiky, kteří

- mají chuť podílet se na zajímavých a smysluplných projektech,

- chtějí profesně vyniknout,

- chtějí neustále rozvíjet své znalosti,

- se nebojí výzev a nových příležitostí,

- chtějí práci, která je bude bavit a naplňovat.

 

Nabízíme práci v prostředí splňující nejmodernější světové standardy a spolupráci s kolegy, kteří své práci rozumějí.

A jako bonus:

- další odborné vzdělávání,

- pracovní dobu 7,5 hodiny,

- 5 týdnů dovolené,

- penzijní připojištění,

- jazykové kurzy,

- dotované závodní stravování,

- společenské a sportovní akce.

Více na stránkách www.farmak.cz 

FARMAK, a.s., Na Vlčinci 16/3, 779 00 Olomouc