V letech 2017 a 2018 vaše společnost získala 3. místo Sodexo zaměstnavatel regionu pro Karlovarský kraj v kategorii do 500 zaměstnanců, v čem toto ocenění spočívá?

Je to jasný signál, že práce s našimi zaměstnanci přinesla svoje výsledky a směr, kterým jsme se vydali je správný. Snažíme se vytvořit našim kolegům kvalitní podmínky pro práci a budovat tak dobré jméno naší společnosti. Myslím si, že všichni, kteří hledají místo v oboru, budou i díky udělenému ocenění vědět, že stojí, zato o práci v našem dopravním podniku uvažovat. 

Proč bychom měli uvažovat o práci u vaší společnosti?

Jsme kvalitní a stabilní zaměstnavatel. Garantujeme pracovní dobu a příplatky nad rámec pracovní doby dle zákoníku práce. Stejně tak striktně dodržujeme výplatní termíny. Kromě toho poskytujeme našim zaměstnancům kvalitní zázemí, vybavení a celou řadu benefitů. 

Jaké nabízíte benefity?

Pro každého zaměstnance máme připravenou širokou škálu benefitů. Klademe důraz na vzdělání, proto nabízíme v rámci osobního rozvoje program nazvaný Talent management (rozvoj talentů a nástupců), který je určen pro kolegy s výrazným potenciálem. Vážíme si všech našich zaměstnanců, samozřejmostí jsou následující benefity: příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, stravenky v hodnotě 90 Kč, věrnostní program odměn za odpracovaná léta, jízdné zdarma včetně jízdních výhod pro rodinné příslušníky. Zaměstnanecká cena nafty pro soukromá vozidla. Přispíváme na dovolenou, dětské tábory, školy v přírodě, ale také na kulturu nebo masáže. Novým řidičům nabízíme náborový příspěvek ve výši 25.000 Kč nebo úhradu řidičského průkazu skupiny D včetně profesního oprávnění. Rovněž nabízíme bonus za doporučení nového řidiče/řidičky. 

Dopravní podnik Karlovy Vary, a. s.
Sportovní 1
360 01 Karlovy Vary
www.dpkv.cz