Firma BUCA GROUP s.r.o. se zabývá stavbou rodinných domů. Zajistíme výstavbu základové desky a realizujeme nejen hrubou stavbu, ale také dokončení rozestavěného domu. Nabízíme též zajištění veškerých nezbytných přípojek do vašeho domu. Naší prioritou je rychlá výstavba domu a především kvalitně odvedená práce, na kterou se můžete spolehnout.

Rozhovor s jednatel firmy Josefem Bukovským DiS.

Josef Bukovský DiS., jednatelZdroj: Buca Group s.r.o.Představte v pár větách Vaši společnost a vyzdvihněte, v čem se liší od ostatních?

Naše společnost mimo jiné nabízí i projektovou činnost, při které Vám vytvoříme projekt domu na míru. V naši společnosti má nemalý podíl v objemu prací právě rodinná výstavba. Ať už stavba rodinných domů na klíč anebo výstavba domů užívaných k rekreaci. Patří k němu také výstavba bytových domů v širokém rozsahu od standardního provedení až po provedení pro náročné zákazníky. K tomu patří i zajištění a provedení všech prvků týkajících se interiérů (včetně vizualizací budoucího stavu s podporou nových technologií včetně 2D renderů, videoprohlídek i virtuální reality). Tak se může klient projít po svém vysněném domě ještě předtím, než ho začne stavět. Zdarma pro své klienty nezávazně vypracujeme rozpočet, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Jaké výhody podle Vás v současné době mohou ovlivnit stavebníky?

Stavební činnost je v současné době dána možnostmi každého stavebníka, zejména finančními a časovými, oproti minulosti, kdy se kladl velký důraz na nejnižší náklady, většina staveb probíhá ve spolupráci se stavebními firmami, buď částečně nebo plně. Se zkušeným vedením ušetříte čas, starosti i peníze. Na trhu je velké množství stavebních firem i široká škála dodavatelů různých materiálů. Materiály se liší cenou, ale hlavně svými užitými vlastnostmi. Každý materiál má svoje výhody a nevýhody, málokterý laik je schopen se rychle zorientovat. Konzultace s odborníkem se jistě vyplatí.

Váš vzkaz stavebníkům…

Společnost BUCA GROUP s. r. o. funguje na trhu již řadu let a za dobu svého působení realizovala celé desítky zakázek. Naším cílem je především spokojený klient, proto se vždy snažíme vyjít Vám maximálně vstříc tak, abyste námi odvedenou práci ocenili.

·      Architektonické služby, projektové práce, vizualizace, design

·      Základové desky

·      Hrubé stavby

·      Rodinné domy na klíč

·      Bytové a developerské projekty

BUCA GROUP s. r. o., Litvínovice 57, 370 01 České Budějovice, josef.bukovsky@seznam.cz, tel. 774 333 304, www.buca-group.cz