BCS klade velký důraz na kvalitu odvedené práce a zákaznickou spokojenost. Je certifikovaným dodavatelem největších automobilek a splňuje náročné normy nejen při produkci výrobků, ale i v rámci ochrany životního prostředí. Největšími zákazníky jsou Volkswagen, Ford, Daimler, Fiat atd. V benešovském závodě a jeho výrobním provozu ve Zruči nad Sázavou pracuje v současné době více než 500 zaměstnanců.

Jaká atmosféra vládne v BCS?

Zdroj: BCS Automotive Interface Solutions, s. r. o.

Práce ve společnosti je založena na týmové spolupráci všech zaměstnanců. Uvědomujeme si, že bez plynulé výměny informací mezi zaměstnanci a vedením společnosti a bez koordinace činností všech oddělení nemůže týmová spolupráce dobře fungovat. Radost z práce je základním předpokladem úspěšné profesionální dráhy. Věříme, že spokojený zaměstnanec může dlouhodobě odvádět dobrou práci. Chceme vytvářet zdravé prostředí, které podpoří zaměstnance při plnění cílů naší společnosti a zároveň je bude motivovat k dalšímu rozvoji. Mzdová politika je nastavena tak, aby podporovala dosažení celkové firemní strategie.

Zdroj: BCS Automotive Interface Solutions, s. r. o.

Rozvoj zaměstnanců považujeme za důležitý prostředek pro udržení konkurenceschopnosti našeho podnikání. Klademe velký důraz na adaptaci nových zaměstnanců v období prvních týdnů po nástupu do společnosti nebo při uvedení do nové funkce. Je pro nás důležité, aby na zvládnutí nové role nebyli nováčkové sami. Pro aktivní jedince, kteří jsou ochotni a schopni se neustále rozvíjet a udržovat si týmového ducha nabízíme pak další pracovní příležitosti.

Koho do našeho týmu hledáme?

Přísun nových projektů a technologií, které do Benešova a Zruče proudí, zvýšil naši poptávku jednak po technických pozicích, jako je technolog výroby, specialista kvality, mechanik elektronických zařízení, mechanik seřizovač, ale hledáme i operátory do výroby a skladníky.

Rozšiřte náš tým a pomozte nám rozjet nové projekty!

Pokud máte zájem se o volných pozicích dozvědět více kontaktujte, prosím, Personální úsek na telefonním čísle +420 317 972 249 nebo e-mailem: nabor.benesov@bcs-ais.com.

 

 Zdroj: BCS Automotive Interface Solutions, s. r. o.

 

Kontakt:

BCS Automotive Interface Solutions s. r. o.

Jana Nohy 2048, 256 01 Benešov

tel.: +420 317 972 201