Bude to znít hloupě, ale na začátku mě zaujaly primitivní technologie. Viděl jsem totiž možnost, jak firmu technologicky posunout. A že tady budu mít uplatnění. Nově máme CNC soustruh a brousící poloautomat, na které mě baví psát programy, protože je to něco kvůli čemu jsem se rozhodl studovat strojní obor.

V Abydosu dělá technolog trochu různorodější práci než jinde. Není to jen o řešení technologických postupů, normování, a testování nástrojů, ale také nákup nových technologií, výkresová dokumentace, programování CNC a podobně.

Abydos

Z dřívějších dob se traduje, že je tady špína, těžká práce, špatné prostředí. Dost se toho ale změnilo. Nainstalovaly se nové technologie odsávání, daly se brusičům filtrační masky, dostali lepší nářadí, lepší pracovní podmínky.

broušení

Určitě je ale Abydos dřina. Je to velká dřina. Hlavně ve výrobě. Brousit celý den není jednoduché a člověk musí být fyzicky zdatnější. Určitě je to pro zdatnější lidi, kteří vydrží pracovat a mají chuť pracovat. Není to pro flákače.

Z pohledu otce rodiny ale vidím v téhle firmě jistotu. Vidím tu obrovskou výhodu a to je klouzavá pracovní doba. Nemám přesně dané, že musím být od šesti do dvou v práci. Můžu si vybrat. Mám samozřejmě nějaký balíček hodin, které musím splnit, ale je skoro na mně kdy.

Abydos

Nejvíc mě tady baví skvělý kolektiv, dobrý přístup vedení a ochota řešit problémy a rozmanitost. 

Abydos

Abydos s. r. o.
Hazlov 247
351 32 Hazlov
T: + 420 354 548 411
F: + 420 354 596 993
info@abydos.cz
https://www.abydos.cz/