Ale ne, buďme pozitivní, příště zima bude určitě lepší, ale i pro nás bude lepší, když si lyže vyndáme jenom na dobu, na kterou je budeme opravdu fyzicky potřebovat. Místo, kde budou moci být uložené 24 hodin denně, a kde si je budu moci zase za 10 měsíců vyzvednout.

A se zimou se nepojí jenom lyže. Přes zimu se nám doma nahromadila spousta jiných potřebných, užívaných i nevyužitých věcí. Veškeré oblečení, které potřebuji většinou jenom pouze 2 měsíce v roce, nám doma překáží dalších 10 měsíců. V rámci jarního úklidu se jistě vyplatí se zamyslet nad tím, jestli bychom od letošního jara neměli něco udělat jinak než v minulých letech.

Zdroj: Asset Media

Co vše tedy před jarem můžeme uschovat, co vše si může počkat na příští zimu. Lyže, běžky, hůlky, snowboard, hokejky, helmy s brýlemi, lední brusle, saně, boby, boty a veškeré zimní oblečení. Je toho hodně a jistě sami zjistíte, že ještě víc, než je v našem seznamu.

Jestli máte věcí málo nebo hodně vás v uskladnění nijak neomezuje. LessMess nabízí skladové kóje ve velikosti od 0,5 m2 až do velikosti větších než 15 m2. A pokud se objem vašich uskladňovaných věcí zmenší nebo naopak zvětší, není problém to vyřešit a v budoucnu si svůj prostor vyměnit za jiný.

Opravdu jde zabalit všechno

Seznamte se s nabídkou obalového materiálu. Pokud Vás snad napadla otázka, že lyže zabalit nejdou, tak pro vás máme dobrou zprávu. Zabalit jde všechno. Náš e-shop http://www.eobalak.cz/cs/ má pro vás veškerý obalový materiál, krabice různých velikostí pro různé věci, bublinkové i krycí folie, motouzy, lepicí pásky nebo přímo celé balicí sety. Objednané zboží si poté můžete nechat poslat nebo osobně vyzvednout v Praze 7, v Holešovicích.

Hlavně, aby o věci bylo dobře postaráno

Všechny vaše věci budou ve skladových prostorech LessMess v bezpečí 24 hodin, 7 dní v týdnu. To je nepřetržitá doba, po kterou jsou vaše věci střeženy. Díky unikátnímu osobnímu kódu, máte navíc přístup ke svému zabezpečenému a bezpečnému skladu 24 hodin, 365 dní v roce, nikdo vás neomezuje v tom, abyste se ke svým uskladněným věcem kdykoliv dostali. Veškeré prostory, tedy i ty, které se týkají vašeho uskladněného zboží, jsou monitorovány tím nejkvalitnějším kamerovým systémem.

Zdroj: Asset Media

V Less Mess se řídí 3 základními zásadami:

  • dělají věci správně,
  • jsou v tom nejlepší,
  • a ze své práce mají radost.

To vše, a mnoho dalšího, je důvod proč jejich skladové prostory využít.

Stojí za to, najít si to nejlepší místo k uskladnění

Jarní úklid máte naplánovaný, zimní věci zabalené a připravené k uskladnění. Stačí si už jen vybrat ze tří lokalit, ve kterých jsou LessMess sklady a domluvit se na velikosti úložného prostoru:

  • Holešovice +420 604 616 011,
  • Dejvice + 420 733 343 940,
  • Pankrác +420 737 198 418.

Další informace navíc můžete zjistit na lince zdarma 800 800 807, … dozvíte se například, že vám umí zajistit i stěhování.