Milujete horkokrevnou Kubu a chcete poznat její krásy i u nás v České republice? Pak zavítejte 15. září do Brna, konkrétně do areálu Malá Amerika. Právě zde se bude konat unikátní streetový festival Vibes of Havana, který nabídne především skvělou hudbu v podání tak zvučných jmen jako je Kapitán Demo, N.O.H.A., HRTL, Noisy Pots, Ting, Pragasón či Piqi Miqi. Různé styly, různé interpretace, avšak stejná vášeň pro hudbu, kvalitní zábavu a kontakt s fanoušky.

Festival potrvá až do noci a vám se naskytne příležitost atmosféru Kuby nasát všemi smysly. Autentické jídlo obstarají vyhlášené food trucky, hlavní přísadou drinků nemůže být nic jiného, než kvalitní kubánský rum Havana Club a chybět nebude ani zábava v podání zajímavých workshopů. V tanečním se naučíte pravidla salsy a bachaty pod taktovkou Jorge Concepciona a reagetonu pod vedením talentované a horkokrevné Doris Martinez & Dance Company, barmanský vám ukáže, jak namíchat to nejlepší mojito ve městě, ve sprejerském si zase vyzkoušíte tvořit vlastní graffiti.  Street festival Vibes of Havana nabídne pro každého něco.

Letošní ročník kubánského street festivalu byl náš první. Chtěli jsme do České republiky přinést pravou Kubu, její nespoutanost a radost ze života. Šli jsme s kůží na trh, nevěděli jsme, co čekat…. A v Praze se nám to povedlo. Máme radost, kolik lidí se přišlo podívat na náš netradiční festival a koho všeho u nás Kuba zajímá. Doufáme, že se v Brně potkáme s dalšími skvělými lidmi, kteří se těší na den plný barev, dobrého pití a super hudby,“ říká o festivale Vibes of Havana brand manager značky Havana Club Jakub Záruba.

Cena lístku se bude pohybovat od 200 Kč do 350 Kč, podle toho, zda si ho zakoupíte v předprodeji či až na místě konání a jeho součástí bude oblíbený drink Especial Ginger zdarma. V předprodeji můžete vstupenky zakoupit na www.ticketportal.cz a www.goout.net. A pokud vás zajímá víc ať už o místě konání, jednotlivých interpretech či o všem, co festival svým návštěvníkům nabídne, stačí se podívat na www.vibesofhavana.cz či na https://www.facebook.com/events/212794082892528/.

Přijďte si užít babí léto tentokrát jinak. Kuba je totiž místo, jehož nespoutanost, radost ze života a touha užít si každý okamžik pohltí každého z nás.