Megaplex je u nás zcela nový pojem, kterým posouváme zážitek z návštěvy kina na novou úroveň. Nový megaplex je místem, kde si každý návštěvník přijde na své. Nabízí se mu totiž nekonečně mnoho variací, jak si užít film dle svých preferencí. Chceme v lidech zanechat zážitek a dopřát jim nadstandardní služby,“ uvedl Robert Švec, marketingový ředitel Cinema City.

Na diváky, kteří si chtěj dopořát opravdu kvalitní filmovou zábavu zde čeká celkem 18 sálů, s celkovým počtem 2635 míst, z toho 3 sály ve VIP zóně, které nabízí opravdu exkluzivní zážitek, jeden sál 4DX se speciálními efekty a 3 sály s nejmodernější multi-prostorovou zvukovou technikou Dolby Atmos. Na plátna svítí unikátní laserové projektory, díky kterým je obraz ještě ostřejší, než na který jsou doposud diváci zvyklí.

Zážitek z filmu doslova na vlastní kůži čeká na diváky v sále 4DX. Sedadla a samotný kinosál jsou vybaveny high-tech technologiemi, které v synchronizaci s akcí na plátně docílí větší reálnosti a pocitu, jako by byl návštěvník přímo v dění filmových trháků. Pocit dokreslují také speciální doprovodné efekty, jakými jsou voda, vítr, blesky, vůně a nově také sníh.

Dokonalý obraz dokreslí skvělé multi-prostorové ozvučení Dolby Atmos. Tato technologie je vlajkovou lodí společnosti DOLBY. Jedná se o špičkové ozvučení celého sálu za pomoci desítek reproduktorů. Dolby Atmos může pracovat až se 128 samostatně ovládanými reproduktory a zajistit tak naprosto dokonalý multi-prostorový zvuk.

V megaplexu najdou návštěvníci také VIP zónu, kterou jistě ocení ti, kteří si rádi užívají luxusu, soukromí a nadstandardní služby. Zóna VIP nabízí 3 sály s ještě pohodlnějšími polohovatelnými sedačkami, vlastní restaurací a neomezenou konzumaci popcornu
a nealkoholických nápojů. Vzhledem ke svému uspořádání je VIP zóna jako stvořená pro příjemný večer ve dvou, nebo zorganizování firemní prezentace či uzavřené akce.

Vice infomrací o jednotlivých projekcích, jejich časech a sálech naleznete na www.cinemacity.cz