Užijte si březnový víkend v Paláci Pardubice se skvělým programem zaměřeným na elektronické sporty, který potěší všechny milovníky videoher a online her. 22. a 23. března se celé obchodní centrum přemění v gaming arénu!

Pátek 22. března

V pátek se můžete těšit na program spojený s populární hrou FIFA. Na akci potkáte jednoho z nejlepších českých hráčů Emericksona, kterého se budete moci zeptat na cokoliv, co vás napadne, podiskutovat s ním o herní scéně nebo si proti němu zahrát.

Sobota 23. března

V sobotu nás navštíví jedna z nejznámějších českých streamerek Viktorkaa a program se bude soustředit na fenomén dnešní doby – hru Fortnite. S Viktorkou si popovídáme o streamerské komunitě a zahrajete si s ní právě Fortnite. 

Po oba dny bude probíhat bohatý program na několika stanovištích. Návštěvníci si budou moci zahrát turnaje o ceny, vyfotit se s cosplayery a vyzkoušet nejnovější herní zařízení – počítače, telefony nebo třeba virtuální realitu. 

Setkání s influencery:

Emerickson

Jana Krupičku zná herní scéna pod přezdívkou Emerickson, a to především ve světě fotbalového simulátoru FIFA. Tomu se věnuje již od roku 2002, tedy dlouhých 17 let. Své dovednosti od prosince roku 2015 pravidelně předvádí na svém streamu na platformě Twitch.tv, kde má aktuálně 21 tisíc sledujících. V České republice je považován za nejvlivnějšího influencera FIFA scény, což mu v kombinaci s jeho vytříbenými dovednostmi vyneslo mimo jiné i kontrakt s AC Sparta Praha, která v loňském roce založila svou FIFA divizi. Jeho největším úspěchem je bronzová medaile z loňského PlayStation 4 turnaje V4 Future Sports Festival v Maďarsku.

Emerickson

Viktorkaa

Viktorie Hlaváčková jednou z nejznámějších tváří domácí herní scény, která nechybí na žádné prestižní tuzemské akci. Pravidelně totiž pod přezdívkou Viktorkaa streamuje na platformě Twitch.tv, kde ji sleduje neskutečných 112 tisíc fanoušků. Nejčastěji na jejím streamu uvidíte Fortnite, v minulosti se nebála ani CS:GO nebo League of Legends, ale často si se svou komunitou jen v příjemné atmosféře povídá. Diváky si získává a udržuje zejména díky své milé povaze a zábavnosti.

Viktorkaa

Přijďte do Paláce Pardubice v pátek 22. března a v sobotu 23. března! Aktuální informace k akci najdete na webu www.palacpardubice.cz.