Pravidelná péče o řasy je základ 

Pokud toužíte po krásných řasách, rozhodně nepodceňujte jejich důkladné odlíčení před spaním. Barva řasenky je totiž zbytečně zatěžuje a řasy si potřebují přes noc odpočinout. Nalíčené řasy se navíc mohou během spánku nevzhledně přeležet nebo dokonce polámat.

K odlíčení řas používejte kvalitní odličovací přípravek a vatové tampony. Tampon na řasy nejprve přiložte a po pár vteřinách šetrně setřete. Pro upravený vzhled řas a odstranění drobných nečistot je dobré každý den řasy pročesat speciálním hřebínkem.

Nezapomínejte řasám také zajistit dostatečnou hydrataci a výživu. S tím si poradí ricinový olej, který je s oblibou používán jako přírodní stimulant růstu řas. Podpoří také jejich odolnost a dodá jim krásný pěstěný vzhled.

Jak fungují séra na řasy?

Nalepením syntetických řas sice vaše řasy opticky prodloužíte, ale zároveň si je můžete oslabit a poničit. Tato metoda navíc není permanentní a nepřinese vám žádný dlouhodobý účinek. Lepší řešení proto představují séra na řasy, která jsou bohatá na velké množství výživných látek a díky tomu podporují přirozený růst řas.

Vyzkoušet můžete třeba růstové sérum FacEvolution Hairplus, které prodlužuje řasy i obočí a dokáže zvýraznit i jejich barevný pigment. Skvělým tipem je také růstové sérum na řasy Tolure Cosmetics Hairplus, které se okamžitě vstřebá a umožňuje okamžité nanášení make-upu.

Pravidelným používáním séra na řasy docílíte nárůstu řas až o 40 až 45 % jejich původní délky. Výsledky jsou viditelné již za 4 až 8 týdnů. Používání séra je velice snadné. Stačí jej aplikovat 1x denně přímo ke kořínkům řas.

Využijte efekt zvednutých řas

Zvednuté a natočené řasy oči opticky zvětší, zvýrazní a udělají z nich přitažlivé magnety. Pokud jsou vaše řasy od přírody rovné, jejich délka moc nevynikne. S tímto problémem si dokáže poradit bezbarvá podkladová báze na řasy Estée Lauder Lash Primer Plus, která se používá před nanášením řasenky. Podkladová báze pomůže řasy natočit, zafixovat a zároveň podpoří jejich objem. Báze navíc dokáže každou řasu krásně rozdělit. Speciální složení báze navíc řasy hydratuje a posiluje.

Séra pro růst řas a další kvalitní kosmetické přípravky pro vaši krásu najdete na stránkách e-shopu notino.cz, kde můžete využít také oblíbené slevové akce Black Friday!