Od 14:00 do 17:30 bude pro děti v areálu skanzenu nachystán vědomostní kvíz. Každý účastník obdrží po odevzdání kvízové kartičky volnou vstupenku do Toboga Parku na Zličíně. A to není vše, ze správně vyplněných kvízů budou losování výherci zajímavých zážitkových cen. Získat můžete volné vstupenky do Aquaparku Kladno, poukaz na nákup her v Herním prostoru, poukaz pro celou rodinu na úžasnou únikovou hru od The Unlocker nebo poukaz do jiného světa, který poskytne kladenská herna Virtual Game.

Hornický skanzen.

Čekání na losování si můžete zpestřit vyzkoušením některé z her, které přivezou nadšenci z Herního prostoru v Kladně. Kdo se bude chtít pobavit, může si užít hudebně-dramatické pásmo z díla J. Ježka, J. Voskovce a J. Wericha v podání Milana Iléše a spol. Opravdu netradiční zážitek na vás čeká od 19 hod. v řetízkové šatně, kde vystoupí kladenský soubor  V.A.D. s představením Válka s mloky. Občerstvení v areálu bude po celou dobu akce zajištěno.

Vstupné na Den Středočeského kraje na Mayrovce je zdarma!

Akce v řetízkové šatně. 

Akce v řetízkové šatně.                                               Foto: Archiv

Vzhledem k uzavírkám některých příjezdových cest ke skanzenu sledujte prosím webové stránky Hornického skanzenu Mayrau, kde naleznete aktuální informace o dopravní dostupnosti. Pro ty z vás, kteří přijedou automobilem, je zajištěno parkování na přilehlém parkovišti Věznice Vinařice.

Webové stránky: http://mayrau.omk.cz/ 

 

 Ilustrační foto.