Špinavé, vytříděné, využité. Takový je každodenní koloběh ve vyškovském RESPONO – firmě, která pro vás už 25 zajišťuje svoz a třízení odpadů. A právě tento koloběh a moderní fungování tradiční firmy jsme zvýraznili novým logem a celkovým rebrandingem firmy.

Nemusíte se tedy divit, až před váš domov přijede jiné popelářské auto nově polepené originálním, barevným a moderním logem a z vozidla vystoupí naši profesionálové ve funkčním, reflexním oblečení, na kterém bude zase dominovat elegantní logo. Pořád jsme to my – firma s dlouholetou tradicí a výbornými výsledky, akorát v novém kabátu. Chceme stále držet s dobou, i proto se můžete těšit i na další překvapení. Určitě oceníte třeba i naše nové webové stránky, kde najdete informace o všech novinkách, co na vás čekají.

Například pro vás plánujeme různé zábavné a vzdělávací akce, které ocení dospělí i ti nejmenší. Určitě si vzpomenete na loňské eventy, které jsme pro vás připravili.  Kromě exkurzí po většině areálu si mohly děti i zasoutěžit o ceny ve speciální dětské olympiádě, zaskákat si v nafukovacím hradu anebo si nechat pomalovat obličej a tvořit obrázky z písku. Na podobné akce se u nás můžete těšit i letos, akorát je stejně jako naše logo auta a pracovníky vyšperkujeme.

Rádi takto poznáváme lidi z regionu, ve kterém pracujeme – po popovídání si s vámi víme, co děláme dobře a kde se ještě můžeme zlepšovat. Klíčem je ale znát své okolí. „Vždyť naši pracovníci a klienti jsou často sousedé, kteří žijí ve stejné ulici či obci. Právě díky tomu máme na rozdíl od velkých nadnárodních firem silnou motivaci, aby zisk zůstával „doma“ a byl plně využit ke spokojenosti místních obyvatel,“ vysvětlil předseda představenstva RESPONO  Ivo Bárek.

Právě díky zodpovědnému přístupu obyvatel  se vyškovský region stabilně umisťuje na předních místech ve třídění odpadu. Loni jsme například vytřídili 1252 tun papíru a 1258 tun plastu, což jsou úžasné výsledky, které ukazují skvělý a zodpovědný přístup lidí k nakládání s odpady. Snažíme se jim k tomu vytvořit ty nejlepší podmínky, letošní rok jsme třeba začínali se 7425 nádobami na tříděný odpad a stále přidáváme další.

A právě tyto zodpovědné místní žáky a studenty bychom chtěli poprosit o pomoc s dokončením nového vzhledu naší firmy. Poslední, co nám chybí je slogan, který by nejlépe vystihoval smysl naší firmy a její přínos regionu. Oslovujeme tedy naše kreativní školáky a studenty ze základních a středních škol: Chcete vyhrát nadupaný iPad? Navštivte stránku www.SloganProRespono.cz a navrhněte ho pro nás! Máme ceny hned pro tři nejlepší – kromě iPadu v hodnotě desíti tisíc korun můžete vyhrát i Android tablet za sedm tisíc korun nebo mobilní telefon v ceně pět tisíc korun. Kromě toho váš výtvor uvidíte po celém Vyškovsku.

Těšíme se na vaše nápady!

 Infoboxy:

RESPONO v číslech:

- na trhu s odpady jsme už 25 let

- rozmístili jsme už 7425 kontejnerů na tříděný odpad

- přístup k našim sběrným kontejnerům má 100 300 obyvatel

- loni jsme vysbírali 1252 tun papíru a 1258 tun plastu

 

Soutěž o nejlepší slogan:

1. místo – iPad v hodnotě 10 tisíc korun

2. místo – Android tablet v hodnotě 7 tisíc korun

3. místo – mobilní telefon v hodnotě 5 tisíc korun