30 let – bohatá historie a nespočet zkušeností
Historie naší firmy se začala psát v roce 1990. Vznikla z nadšení a chuti zakladatelů (fyzických osob) jako Stavební sdružení PLUS, které bylo přímým předchůdcem současné STAVEBNÍ FIRMY PLUS s.r.o. Hned od počátku si musela vybojovat své postavení na trhu mezi zavedenými silnými, tehdy ještě státními, stavebními firmami. To se jí podařilo jen díky vysoce profesionálnímu přístupu a pracovnímu nasazení jak vedoucích pracovníků, tak řadových zaměstnanců, z nichž mnohým loajalita ke společnosti přetrvala až dodnes.

Má rodinná firma konkurenční výhodu?
STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o. se pod vedením otce a jeho synů stále rozrůstá. Dobré jméno, které si za těch 30 let vybudovala, nyní rozvíjejí i synové Josef a Václav, kteří se snaží o to, aby byla v regionu považována za výjimečného a spolehlivého partnera, na kterého se můžete vždy obrátit. Jestli se nám to daří? My věříme, že ano. Pokud si totiž vážíte všech lidí ve firmě a zaměstnanci k Vám chodí rádi, atmosféru pohody a stability vycítí i naši obchodní partneři.

Na co jsme hrdí
Nejen na bohatou historii, ale i nespočet úspěšných zakázek, které můžete vidět po celé Jižní Moravě. Za tímto úspěchem však stojí naši zaměstnanci, kteří museli odvést onu mravenčí práci, od nacenění, přes výstavbu až po všechna vyúčtování. Každá firma musí fungovat jako dobře promazaný stroj a u nás, ve stavebnictví, to platí dvojnásob. Právě proto si nejvíce vážíme našich zaměstnanců, kteří svou pílí a dobře odvedenou prací šíří dobré jméno společnosti dále. Jsme také hrdí na možnost dlouhodobě spolupracovat s našimi obchodními partnery, což je známka toho, že svou práci děláme dobře a odvedená práce je kvalitní. Proto se k nám také investoři vracejí.

ZŠ Ratíškovice – 2. místo v soutěži stavba JMK 2018ZŠ Ratíškovice – 2. místo v soutěži stavba JMK 2018Autor: STAVEBNÍ FIRMA PLUS s.r.o.

Čeho jsme dosáhli?
Snažíme se reagovat na moderní trendy doby. V roce 2005 jsme zakoupili recyklační zařízení, myslíme tedy environmentálně. V roce 2015 jsme vybudovali reprezentativní sídlo společnosti, protože se díky navyšujícím zakázkám výrazně zvedl i počet zaměstnanců.  V roce 2016 jsme například rozšířili naše služby o projekční kancelář a developerské projekty. Ve stejném roce jsme také zvítězili ve veřejném SMS hlasování v soutěži o nejlépe opravenou památku JMK - kostel ve Velkých Pavlovicích. V tomto roce jsme zase skončili na 2. místě v soutěži Stavba roku JMK s přístavbou ZŠ v Ratíškovicích.   Máme také želízko v ohni v další soutěži Stavba roku 2019 s projektem Smuteční síně v Břeclavi. Každý rok pro naše zaměstnance aktualizujeme náš výhodný firemní program Benefit PLUS či modernizujeme stroje i další zázemí firmy.

kostel ve Velkých Pavlovicích, 1. místo v SMS hlasování o nejlépe opravenou památku JMK 2016kostel ve Velkých Pavlovicích, 1. místo v SMS hlasování o nejlépe opravenou památku JMK 2016Autor: STAVEBNÍ FIRMA PLUS, s.r.o.

Jsme víc než jen stavební firma
Jsme především lidé a snažíme se pomáhat. Sponzorujeme velkou řadu sportovních klubů a oddílů, přispíváme neziskovým organizacím či podporujeme folklór v našem regionu. V roce 2017 jsme navíc založili sbírku Pomáháme s Plusem, která se snaží ulehčit život rodinám, kterým osud, bohužel, nepřál. Od jejího fungování jsme rozdali už více než 430 tis. Kč.

 

Teď už je na Vás, abyste se o této skutečnosti přesvědčili i Vy a my uděláme vše pro potvrzení našich slov.