Jak NUKI funguje? NUKI je drobný doplněk, který jednoduše nasadíte na zámek z vnitřní strany dveří Vašeho bytu, domu nebo třeba kanceláře. Ve dveřích přitom zůstává namontovaná běžná zamykací vložka, do které je z vnitřní strany zasunutý klíč. NUKI obsahuje motor, který klíčem otáčí a odemyká a zamyká dveře za Vás. NUKI je napájené čtyřmi tužkovými bateriemi, které při běžném používání vydrží bez výměny minimálně půl roku. Celá instalace a spárování NUKI s telefonem nezabere více než pět minut.

NUKI komunikuje se smartphonem prostřednictvím Bluetooth, který dává pokyny k odemčení či zamčení dveří. Přístup můžete jednoduše nasdílet se všemi členy domácnosti a práva kdykoliv přidávat, rušit, nastavovat časová okna či sledovat historii. Zámek lze také ovládat dálkovým ovladačem (vhodné řešení pro děti či seniory) nebo drobnou klávesnicí umístěnou na dveřích nebo v jejich blízkosti.

NUKI může fungovat také on-line – pomocí tzv. Bridge se připojí k internetu prostřednictvím Vaší domácí wifi a Vy poté můžete svým smartphonem odkudkoliv na světě odemknout návštěvě, zkontrolovat, jestli máte zamčené dveře nebo je na dálku zamknout a nebo se podívat, jestli už děti dorazily domů.

Více o NUKI najdete v e-shopu KLÍČOVÉHO CENTRA a nebo si přijďte NUKI naživo vyzkoušet na prodejnu KLÍČOVÉHO CENTRA v Brně.