Přijíždíte na hotel, odnášíte batohy na pokoj a těšíte se, jak oslníte v nových plavkách. Ale ouha. Vysypáváte obsah batohu na postel, abyste vůbec něco našli. Samozřejmě, že plavky leží až na dně. Mezitím zjišťujete, že večerní šaty dostaly v batohu zabrat. Co naplat, že jste je před cestou žehlili. Spolu s dalším oblečením se povalují zmuchlané v záplavě věcí. Nezbývá než všechno pečlivě pověsit, urovnat a roztřídit do poliček. Čas běží. 

Zdroj: Wobsah

Povolejte na pomoc kamaráda na kolečkách

Pokud rádi třídíte a hledáte ztracené věci v batohu, pak je všechno v pohodě. Že ne a už vás tato situace pronásleduje několik dovolených? Proč to tedy nezkusíte s kufrem?

Kufr je praktický. Dám do něj víc věcí jak do batohu, vše je přehlednější a navíc z něj oblečení vyndávám stejně poskládané, jako jsem ho tam dal. Nehledě na to, že jezdím na služební cesty. Jak bych tam s batohem na zádech vypadal!?” svěřuje se zákazník, který právě navštívil prodejnu kufrů a vybírá si svůj model. 

Otázku, proč upřednostnit kufr před batohem, pokládáme i dámě, co si prohlíží kufr značky SUITSUIT. “Máme dvouletého synka, tak tahám pleny a řadu trik. Proto sázím na kufr, odepnu vnitřní zip a hned mám víc prostorů na synkovy věci. Nehledě na to, že v kufru ihned vidím, co kde je a nezdržuji se neustálým hledáním.

Zdroj: Wobsah

SUITSUIT – domov na kolečkách

Kufrů existuje řada, tak vás s jedním seznámíme. Značka SUITSUIT je vhodná pro každého, kdo má rád šmrnc s praktičností. Je to módní pomocník, který vlastní otočná kolečka o 360 °. Konec je smýkání se po nerovném terénu. Díky materiálu z polykarbonátu je ultralehký. Rozdělitelné přepážky na snadnou organizaci věcí jsou samozřejmostí.

Výrobci nezapomněli ani na TSA zámek. Pokud při letu uzamykáte svůj kufr, musí být opatřen zámkem, který letištní kontrola bez problémů otevře. Tím je právě zmiňovaný TSA zámek. 

Bonusem většiny kufrů SUITSUIT jsou roční služby claimcloud zdarma. Neznáte? V případě ztráty kufru na letišti, získáte finanční náhradu až do výše 1200 eur. Teď už vám nic cestu nezkazí. 

Zdroj: Wobsah

Zbývá jen omrknout kufry a vybrat si ten svůj na www.cestovnizavazadla.cz.