Také každý rok přemýšlíte, kam uložit sezónní věci a kam se všechno to oblečení a vybavení domácnosti vejde? Věřte, že problém s nedostatkem místa pro šaty, obuv, sportovní vybavení, zimní kabáty a další nezbytnosti zná téměř každý. Jednoduchým a také variabilním řešením je zakázková výroba nejen vestavěných skříní, ale téměř jakéhokoli nábytku, který efektivně využije každý, i atypický prostor. 

Vestavěné  skříně a šatny nebo nábytek na míru v současnosti nejsou pouze funkční, ale také designovou součástí interiéru, která může vypadat opravdu atraktivně. „Skříně do chodeb i ložnic, botníky, stolky, postele, komody a další kousky nábytku vyráběného na zakázku lze sladit tak, aby doplnily interiér a byly v něm výrazným prvkem nebo jen jeho nenápadnou součástí,“ uvádí obchodní ředitel společnosti CAG Luděk Absolon.

Další výhodou vybavení domácnosti nábytkem na míru je možnost uzpůsobení pro atypické prostory. Nejčastěji to jsou podkrovní místnosti se zkoseným stropem, prostor pod schody nebo místnosti, které nemají pravoúhlý půdorys. Díky přesnému zaměření a výrobě lze podle potřeby využít i tyto prostory velmi funkčně. Navíc nábytek vyplní celý konkrétní prostor a nevznikne tak žádné místo pod stropem, kde by se usazoval prach, ale nebylo by možné tam cokoli uložit.

Co se týče provedení skříní, možností je opravdu nepřeberné množství. Zvolit si můžete kromě rozměrů také vnitřní uspořádání a členění, materiál, způsob otevírání dveří nebo jejich výplň. Český výrobce – společnost CAG – vám navíc zdarma místnost zaměří a připraví 3D vizualizaci, abyste si uměli skříň či jiný nábytek v prostoru lépe představit.

Díky tomu, že má CAG ve svém výrobním portfoliu také interiérové dveře a zárubně, lze je vyrobit ve stejném dekoru jako skříně a další nábytek na míru. Kromě již výše uvedených příkladů nabízí rovněž výrobu kuchyní nebo nábytku do koupelen. Celý interiér tak bude působit jednotně a kompaktněji. Vzorník dekorů vám zapůjčí i domů a vy si pohodlně a v klidu vyberete přesně to, co bude odstínem i povrchem nejlépe odpovídat vašim představám.

CAG je český výrobce, který na tuzemském trhu působí již od roku 1998. Více informací a kontakty na vlastní vzorkovny dveří a skříní získáte na dverecag.cz