Běžná anténa patří k tradičním metodám televizního příjmu, stále ji preferuje zhruba polovina domácností. Vysílání lze sledovat bez měsíčních poplatků, ovšem mnohdy na úkor kvality. Pokud máte novější TV přijímač, brzy zjistíte, že obraz přes anténu není tak dobrý. Může být rozmazaný a na větší televizi nevypadá vůbec dobře. Někteří diváci si na horší obraz možná zvyknou. Většina lidí však bude hledat kvalitnější obraz v HD rozlišení.

Vhodnou alternativou je satelit nebo kabelová televize. V posledních letech se však výrazně prosazuje technologie IPTV, která umožňuje příjem programů bez fyzické antény nebo kabelu. Díky tomu odpadá složitá instalace a tahání kabelů.

Technologie IPTV přináší jednoduchost a nabízí několik velmi praktických funkcí. Příjem je možný na moderním TV přijímači nebo na speciálním set-top-boxu.

Mezi nejcennější funkce IPTV patří možnost přetáčení reklam a 7denní archiv všech odvysílaných pořadů. Každý člen rodiny se může ve stejnou dobu dívat na jiný pořad na „svém" televizoru nebo jiném zařízení. Televizní programy lze sledovat kdekoliv, kde je k dispozici internet. Samozřejmostí jsou aplikace pro PC, mobil nebo tablet.

Většina poskytovatelů IPTV nabízí balíčky programů za 300-600 Kč měsíčně. Pokud si však vystačíte s rozumnou programovou nabídkou, díky produktu Chytrá anténa můžete mít IPTV už za 100 Kč měsíčně. Za tuto částku získáte přes 70 různých TV programů a samozřejmě nejžádanější české a zahraniční kanály v HD kvalitě. Navíc si ušetříte starosti s instalací fyzické antény.

Chcete-li vyřešit příjem televizního signálu elegantně pomocí Chytré antény, zanechte nám kontakt. Rádi vám zavoláme a poradíme.