Na sportovní aktivity vybaví outletové centrum ve Štěrboholích každého sportovce – jak muže, ženy tak i ty nejmenší. Zákazníkům po celý měsíc nabízí sportovní oblečení a vybavení za atraktivní ceny. Zaujme i doprovodný edukativní program, ve kterém se například dozvědí o správné technice běhu, budou si moci zacvičit cviky pro bezbolestná záda nebo yogu s dětmi. Členové věrnostního programu Fashion Club budou moci navíc využít služeb nutričního poradce zdarma. Vy s Fashion Arena Prague Outlet a zimním stadionem ŠKODA ICERINK můžete zažít jedinečný sportovní zážitek už nyní! Jak? Zapojte se do soutěže!

Do měsíčního projektu akcentujícího sportovní módu a vybavení se zapojily například značky jako adidas, Puma, Nike, ale i Armani Outlet, Under Armour, Alpine Pro, Fox, Horsefeathers, Billabong, Asics, Kilpi, Salomon a další. Obchody nabízí kompletní sportovní vybavení například pro fotbal, tenis, běh, fitness, ale i túry, cross fit, box a outdorové sportování. Mimořádné nabídky se týkají nejen oblečení, ale i potřebného vybavení, které umožní opravdový sportovní zážitek. 

Ilustrační foto.Zdroj: Fashion Arena

Ilustrační foto/Fashion Arena Prague Outlet. 

Fashion Arena Prague Outlet potěší nejen příjemnými cenami nákupu, ale i poutavými výhrami v soutěžích. Jste-li fanoušek ledního bruslení, zapojte se hned! Vyhrát můžete vstupenky na vyhledávaný zimní stadion ŠKODA ICERINK v Praze, který je v provozu po celý rok. Soutěžit můžete o veřejné rodinné bruslení pro čtyři osoby, bruslení pro dva nebo dokonce výuku bruslení pro dvě osoby. Celkem si s Fashion Arena Prague Outlet zahrajete o deset plnohodnotných voucherů. Jak na to?

Je to jednoduché! Víte, jaké je hlavní motto sportovní kampaně Fashion Arena Prague Outlet? Nápovědu naleznete na adrese https://fashion-arena.cz/sport-2019/. Odpovězte správně na soutěžní otázku do 7. 4. 2019 a zašlete ji na adresu marketing.prague@viaoutlets.com. Den poté se uskuteční výběr vítězů, každá desátá správná odpověď vyhrává volné vstupy na určitý typ zmíněných poukazů. Pokud se stanete šťastným výhercem, obdržíte voucher na vámi zadanou adresu a můžete si užít bruslení s vašimi nejbližšími.