Základem jsou vyjasněné požadavky zákazníka. Společnost má dvě specializovaná obchodní střediska pro zimní zahrady, jedno v Praze Uhříněvsi pro oblast Čech, druhé v Šumperku pro Moravu. Prodej probíhá konzultativním způsobem s cílem pochopit požadavky zákazníka a nabídnout řešení vhodné právě pro něj.

Kvalitní materiály a dodržování technologie výroby zaručují bezchybný výrobek. Standardem pro výrobu konstrukce je vysoce kvalitní severská borová lamela. V dolní části zimní zahrady, která navazuje na betonový základ, je vložen dubový profil, který je oddělen voděvzdornou izolační vrstvou zabraňující prostupu vlhkosti do rámů. Toto řešení výrazně prodlouží životnost svislých stěn zimních zahrad. Povrchová úprava je závislá na předpokládaném využívání zimní zahrady. Zastřešení bazénů, whirpoolů a jiných zimních zahrad s vyšší relativní vlhkostí, je nutné ošetřit třívrstvým tenkovrstvým nástřikem, který umožňuje průchod vlhkosti dřevem. Pro bezúdržbový provoz lze opláštit dřevěnou lamelu hliníkovou obložkou.

Je nutné dodržovat předepsaný postup montáže. Základová deska, na kterou je zimní zahrada montována, je před montáží ošetřena voděvzdorným silikonovým nátěrem. Mezi základem a zimní zahradou je použita nenasákavá pěna. Z vnější strany je zimní zahrada vždy ochráněná klempířským „spodním lemem".

Permanentní vývoj zajišťuje stálé vylepšování našich zimních zahrad a nabídku novinek na český trh. Nejnovějším trendem jsou v současné době dřevěné zimní zahrady opláštěné hliníkem.

Ukázku takovéto zahrady předvedeme na veletrhu ForGarden 2017, která se bude konat od 23.3. do 26.3.2017 v Praze Letňanech. Najdete nás ve stánku 1A19. V roce 2016 získala naše společnost na veletrhu ForGarden cenu Grand Prix za komplexní řešení zimní zahrady.

Ryze česká společnost AZ Ekotherm spol. s r.o. již 20 let vyrábí dřevěná okna. V současné době dodává také špičková špaletová okna do památkových domů a okna do nízkoenergetických domů.

AZ Ekotherm je největším českým výrobcem dřevěných zimních zahrad. Více na www.azeko.cz a www.zimni-zahrady.com

Zdroj: Asset Media

Kontakty
PRAHA 10, Přátelství 100, tel.: 267 712 893, 775 227 780 , e-mail: zimni.zahrady@azeko.cz ,
SUMPERK, Zábřežská 68, tel./fax: 583 215 309 , e-mail: zimni.zahrady-morava@azeko.cz

Zdroj: Asset MediaZdroj: Asset Media

Zdroj: Asset Media     Zdroj: Asset Media

Montáž zimní zahrady není jednoduchá záležitost

Zdroj: Asset Media

Ale výsledek stojí za to