ALLSTAV využívá ve svých projektech více než dvacetileté tradice na poli ekonomických staveb skloubené se zkušenostmi získaných realizací téměř tisícovky domů napříč Evropou a africkým Marokem. Výsledek? Překvapivá finanční flexibilita, bezvadný a spolehlivý servis, profesionální poradenství. Klíčem k finanční atraktivitě domů ALLSTAV je vlastní výroba panelů. Pokud výrobce rovná se zhotovitel, tak budoucí majitel ušetří náklady za jinak zcela běžnou součást dodavatelského řetězce. Je to vlastně jako si koupit nový automobil přímo z výrobní linky a vypustit tak celý autosalón včetně prodejního personálu.

Dům 122 je ideálním příkladem – v základní variantě, tedy od projektu se stavebním povolením až po zastřešení celé stavby do fáze hrubé stavby, je pořizovací cena 1 025 000 Kč s DPH. Svou variabilitou dokáže dům s obytnou plochou 121,85 m2 přizpůsobit interiér na míru jak početné rodině, tak samotnému páru vyžadujícímu své pohodlí včetně pracovny a pokojů pro hosty.

Dům 122 ALLSTAV – přízemí (varianta s obývacím pokojem a kuchyňským koutem)

Dům 122 ALLSTAV – první patro (varianta s pracovnou a dětským pokojem)

Dům 122 ALLSTAV – přízemí (varianta se samostatnou kuchyní)

Dům 122 ALLSTAV – první patro (varianta pro 4 člennou rodinu)

Příkladové varianty ukazují flexibilitu stavby, zdaleka však nevyčerpaly možnosti interiérového uspořádání domu. V obou variantách jsou uvažovány dvě sociální zařízení a prostorná příchozí chodba. Záleží pak na budoucích majitelích, zda upřednostní samostatnou pracovnu, dva dětské pokoje či nechají pokoj pro hosty. Přízemí ponechává prostor pro velké společenské prostory domu, kuchyňský kout nebo samostatnou kuchyň. Uvažováno je i např. s krbovými kamny nebo střešním arkýřem. Finální dispozice domu totiž se společností ALLSTAV záleží vždy na budoucích majitelích, nikoliv na dodavateli.

Zaujala vás dispozice domu 122 a zkušenosti ALLSTAV? Přijďte pro více informací na veletrh FOR ARCH, výstaviště Letňany, Praha ve dnech 20.-24. září do Haly 1, stánek F20.

www.allstav.cz