Skvělé nákupy na ploše 740 m2 v centru Prahy

Nový a větší showroom najdete v centru Prahy na Andělu. Užít si můžete 740 m2 nákupní plochy, kde najdete více než 100 přístrojů v živém vystavení a maximální skladové zásoby. Zboží, které si vyberete si tak můžete jednoduše prohlédnout, vyzkoušet a rovnou zakoupit. Pokud si zboží objednáte přes e-shop a jako způsob dodání zvolíte osobní odběr na této prodejně, zboží pro vás bude připraveno již do 30 minut od uskutečnění objednávky.

Zdroj: Mobil Pohotovost GSM s.r.o.
Prodejna Praha 5 - Anděl - největší showroom Mobil Pohotovosti v ČR. Autor: Mobil Pohotovost

Nakupování a servis bez čekání

K dispozici je 12 prodejních míst zaručujících okamžité vyřízení vašich přání a požadavků. Už 50 % zákazníků se může těšit na obsloužení do minuty, 90 % zákazníků obslouží Mobil Pohotovost do pěti minut. Čekání se tak obávat nemusíte.

V případě, že potřebujete opravit váš mobilní telefon, je pro vás připraveno profesionální servisní zázemí, které je zárukou, že přijmutí vašeho přístroje do opravy proběhne odborně a rychle.

Perfektní dopravní dostupnost

Ať už jedete autem nebo městskou hromadnou dopravou, do prodejny se dopravíte snadno. Pokud se chystáte využít metro, stačí vystoupit na zastávce Anděl (trasa B). Na zastávku Anděl můžete přijet i tramvají. Autem dojedete na adresu Nádražní 116.

Garance dodání do Vánoc

Prodejny Mobil Pohotovost najdete i v dalších 10 městech České republiky, v Praze navíc na Černém Mostě, Na Poříčí a ve Spálené. Díky tomuto rozsáhlému pokrytí můžete vánoční dárek koupit ještě 24. prosince. Stačí jen, aby měla prodejna vybrané zboží skladem, v případě Anděla můžete využít expresní vyzvednutí do 30 minut od objednání.

Zdroj: Mobil Pohotovost GSM s.r.o.
Garance dodání do Vánoc. Autor: Mobil Pohotovost

Prosincovou otevírací dobu všech prodejen najdete zde.