Nastávající svátky jsou nejen o tradičních dobrotách, ale také o zkoušení věcí nových. Proto jsme si v Ollies dovolili připravit tři výborné alternativy nejen pro slavnostní tabuli. Co vás v našich cukrárnách čeká?

Vánočka i cukrové v novém kabátě
Jak jistě víte, v Ollies rádi vylepšujeme a inovujeme tradiční recepty. Zamysleli jsme se a vánoční klasiku v podobě vánočky a cukroví jsme připravili trošku jinak.

Místo tradiční vánočky můžete letos vyzkoušet voňavou vánoční štolu. Ta vás dokonale překvapí spoustou mandlí, sušeného ovoce a marcipánovým srdcem uprostřed.

Dokonalou alternativou ke klasickému cukroví je naše Ollies bonboniéra. V té se skrývá celkem 8 lanýžových koulí v příchutích našich nejoblíbenějších dortů a 8 minimakronek, které nikomu rozhodně dlouho nevydrží.

Milovnice (a milovníci) makronek uvítají limitovanou vánoční edici se speciální krabičkou, plnou nových a opět velmi lahodných příchutí. Těšit se můžete na marcipán, mák, nugát, perník, mandarinku, rum a čoko-kokos.

Poslední novinkou je skvělý vánoční perníkový dort, který v kombinaci s výbornou kávou navodí vánoční atmosféru u vás doma klidně již teď v listopadu :-)
V cukrárně, s sebou nebo jako dárek

Uvedené dobroty si můžete vychutnat v našich cukrárnách nebo si je odnést domů. Pokud již poctivě uvažujete, čím obdarujete své blízké, obchodní partnery nebo zaměstnance, přijde vám vhod i další vánoční sortiment, který na přání dárkově zabalíme a připravíme k vyzvednutí.

Konkrétně můžete vybírat z limitované vánoční edice makronek, nabídky domácích Ollies džemů a přidat můžete také makronkový vánoční stromek nebo výborné přívlastkové víno z vinařství Veverka.

Vánoční balíčky můžete objednávat již nyní na obchod@ollies.cz nebo telefonu 733 576 752.

Těšíme se na vás!