V pondělí 5. června přerovská pobočka poprvé představila svůj nový moderní areál nacházející se na ul. 9. května. Zákazníci, kteří sem přijedou nakupovat, ocení zejména parkování v zastřešeném terminálu, umožňující pohodlné odbavení za každého počasí.

Nákup na jediné zastavení

Zákazník si zapamatuje číslo svého stání, které nahlásí u pokladny. Na monitoru nad pokladnami se objeví informace, kolik minut bude trvat připravení objednaného zboží. Tento čas si může zákazník zpříjemnit dobrou kávou zdarma nebo například nákupem ve specializované prodejně potřeb pro stavebníky a řemeslníky. Jakmile je objednávka připravena, zákazník je vyzván, aby se dostavil ke svému vozu, kde mu je nákup naložen. Celý tento proces průměrně netrvá déle než 10 minut.

Zdroj: DEK a.s.

Široké portfolio služeb

Na pobočce Stavebnin DEK Přerov je zákazníkům k dispozici půjčovna strojů a nářadí, míchárna omítek a barev a dvě klempířské dílny. Samozřejmostí je i technická podpora. Každý všední den je pro zákazníky připravena snídaně zdarma, káva a čaj jsou k dispozici po celý den. V celém areálu je Wi-Fi připojení zdarma. Na pobočce si zákazníci mohou vzít unikátní tištěný Katalog DEK s více než 110 ověřenými konstrukčními řešeními ve 3D. Katalog nabízí 696 stran, se kterými lze postavit dům od základů po střechu.

Zdroj: DEK a.s.

Pohodlný nákup on-line

Díky e-shopu s chytrými kalkulátory, které umožňují snadný výpočet a objednání potřebného materiálu, je nákup ve Stavebninách DEK možný i z pohodlí domova. Kalkulátory slouží také jako kontrola, že v objednávce nebude nic scházet. Pak už stačí jen objednávku vyzvednout na pobočce, nebo si materiál nechat dovézt přímo na stavbu. Objednávat lze také telefonicky nebo e-mailem na Zákaznickém centru.

Zdroj: DEK a.s.

Zveme vás na Dny otevřených dveří

Nový areál v Přerově je postaven v konceptu moderních poboček Stavebnin DEK, které nemají obdobu nejen v České republice, ale dokonce ani ve světě. Srdečně vás zveme k jejich návštěvě. Ideální příležitostí pro to budou Dny otevřených dveří, které se na pobočce konají ve čtvrtek 15. a 22. června.  Po celý den bude pro návštěvníky připraveno originální občerstvení, prezentace dodavatelů a k nákupu nad 500 Kč bez DPH každý dostane dárek zdarma.

Zdroj: DEK a.s.

Otevírací doba Stavebnin DEK Přerov:

březen–listopad

Po–Pá 6:30–16:30

prosinec–únor

Po–Pá 7:00–16:00

Stavebniny DEK, ul. 9. května, Přerov, e-mail: přerov@dek.cz, tel.: 510 000 100

www.dek.cz