Také druhá strana projektu byla s výsledkem, který se v Plzni podařil, naprosto spokojená. „Další plzeňskou pobočku Burger Kingu otevíráme ve stanoveném termínu, mimo jiné díky skvělé spolupráci se zřizovatelem Area Bory, společností InterCora. Vánoční nákupy si tak mohou zákazníci zpříjemnit návštěvou nové restaurace a vychutnat si třeba náš ikonický Whopper,“ láká milovníky tohoto druhu občerstvení Daniel Ryška, ředitel značky Burger King pro Česko, Slovensko, Rumunsko a Bulharsko.

Zdroj: InterCora 

Spokojení byli také návštěvníci, kteří na slavnostní otevření dorazili a nadšeně pózovali fotografům s pokrmy. Tomáš Mastný, vedoucí stavebního oddělení společnosti InterCora k samotné stavbě prvního Burger King drive-thru dodává: „Protože jde o restauraci rychlého občerstvení s venkovním objednávkovým systémem Drive-thru, jsou součástí stavby nezbytná parkovací stání a napojení na sítě technické infrastruktury. Stavba objektu rychlého občerstvení doplňuje celý areál nákupního centra Area Bory. V restauraci je 55 míst k sezení včetně nezbytného hygienického a gastro zázemí. Součástí areálu je 20 metrů vysoký reklamní pylon a 250m2 parkovacích ploch. A samozřejmě mnoho infrastruktury, která je v zemi a není vidět, ale bez které by se fungování celého areálu neobešlo,“ doplňuje důležité technické parametry nového díla vedoucí stavebního oddělení společnosti InterCora Tomáš Mastný.

 Zdroj: InterCora

A co plánuje společnost InterCora v roce 2020?
„V Praze rozšiřujeme stávající obchodní centrum v Chuchli, dále pak pracujeme na novém obchodním centru v Čakovicích. Ani Plzeň nepřijde zkrátka, ale kde, to bych si zatím nechal pro sebe. Ve všech těchto projektech je zastoupena společnost Amrest s některým ze svých Fast Foodů,“ dodává Ivan Hlaváček.