Ukazuje se totiž, že mezi muži je sv. Valentýn nejoblíbenějším svátkem ze všech termínů, kdy je možné “oficiálně” slavit vzájemnou lásku. V ten den dopřejí partnerce nějakou pozornost, udělají jí radost a nestojí je to žádnou větší námahu. 14. únor je totiž datum, které je jim připomínáno ze všech stran. Na rozdíl od data seznámení či svatby. To je údaj, který se snadněji zapomene. Obzvlášť, když ženy mají tendenci jej mužům nepřipomínat a otestovat si tak, jestli si na výročí vzpomenou sami.

Jaký dárek k Valentýnu pořídit?

Průzkumy ukazují, že TOP 3 místa mezi valentýnskými dárky patří večeřím, čokoládě  a květinám (hlavně rudým růžím). Čtvrtina Čechů pak za Valentýna utratí 250 korun, pětina investuje 500 a více než tisícovku utratí 6 % Čechů. A každý rok jsme ale ochotni investovat víc peněz.

A také chceme přicházet s originálními nápady, inspiraci hledáme na internetu a v zahraničí, kde jsou s oslavami dne zamilovaných už o kus dál. 

Tip redakce

Klasický dárek i originalitu v sobě spojují květiny z ovoce a čokolády. Ty potěší hned několik našich smyslů a jsou zaručeným překvapením. Na takové jedlé estetické dárky se již pět let specializuje společnost Frutiko. Vyrábějí nejen ovocné a čokoládové kytice a také letos mají připravenou pestrou valentýnskou nabídku. Výhodou je, že kytice od nich potěší jak ženy, tak i muže.

Objednat si je u nich můžete do 13. 2. do 12.00, více informací hledejte na http://www.frutiko.cz/valentyn2018.