Zvolněte tempo
Vychutnejte si záplavu tepla, vůní a proměnlivých barev. Jemňoučký písek, modré nebe, ještě modřejší moře, západ slunce a magická noc na pobřeží. Zážitky jsou skutečný poklad, který vám nikdo nevezme. Zklidněte se a užívejte si života jako Řekové. Odpočívejte, pozorujte mořské vlny, klidně si přes den zdřímněte, vyzkoušejte místní speciality…

Ochutnejte autentickou řeckou kuchyni
Zeptejte se, kam chodí jíst místní lidé! Najděte si příjemnou tavernu u pláže nebo v postranních uličkách a nechte si poradit od vstřícné obsluhy. Ochutnejte různé předkrmy, čerstvé ryby a plody moře, lahodné saláty, výborné grilované maso nebo zeleninová jídla. Máte-li rádi víno, pak vás kvalita těch řeckých příjemně překvapí.

Vydejte se na výlet
Dopřejte si třeba romantický lodní výlet, spojený s koupáním na odlehlých panenských plážích. Nebo se vydejte do vnitrozemí mimo turistická letoviska. Budete mít pocit, že se tu zastavil čas. Vychutnejte si pohodu v malém kafeneiu, kde nikdo nespěchá. Staré přístavy s vůní moře a ryb, spleť uliček dlážděných kameny, bíle omítnuté domky s barevnými okenicemi, krámky a taverny… to všechno má nenapodobitelnou atmosféru.

Užijte si své oblíbené sportovní aktivity
Na plážích se samozřejmě nabízí spousta vodních radovánek od jízdy na banánu a surfování po parasailing nebo potápění. Příznivci cyklistiky mohou poznávat okolí na kolech. K pronájmu jsou téměř všude, včetně helmy a dětských sedaček.

Řecká krajina je proměnlivá a v řadě míst přímo láká k pěším túrám. Celoživotním zážitkem se může stát výstup na Olymp, který podnikají návštěvníci letoviska Nei Pori.

Pro milovníky greenů
Chcete-li spojit dovolenou s golfem, je skvělou volbou Kréta s renovovaným hřištěm v dosahu mnoha oblíbených hotelů. Na Peloponésu v resortu Costa Navarino se nabízí dva golfové areály nedaleko od sebe. Dětem se bude líbit aquapark a řada dalších atrakcí i s vnitřní hernou. A maminky jistě uvítají služby perfektně vybaveného wellness centra.

Rozhodněte se pro Řecko
Přes složitou ekonomickou situaci si místní uchovali poklidný přístup k životu se všemi jeho radostmi a strastmi. Přátelská prázdninová atmosféra je hlavním důvodem, proč se návštěvníci cítí v Řecku od první chvíle tak dobře. Pokud nevíte, jak si ze spousty nabídek vybrat tu svou dovolenou, neváhejte se obrátit na spolehlivou cestovní kancelář Greece Tours, která zájezdy do Řecka zajišťuje již od roku 1990.
www.greece-tours.cz