Mějte nakoupeno, zabaleno i nazdobeno již za jednu návštěvu

Udělejte si poklidný advent bez zbytečného stresu ze shánění dárků a příprav na poslední chvíli. V Nise na vás čeká spousta inspirace pod jednou střechou. Všechno důležité tak můžete zvládnout již za jediný den. Navštivte například vánoční trhy, které budou otevřeny od 30.11. do 23.12. V dřevěných stáncích nakoupíte ozdoby na stromeček, jmelí, ručně vyráběná mýdla i voňavé koření. A ani s balením dárků si nemusíte dělat starosti. Vytoužené panenky, autíčka i další dárky vám krásně zabalí v prvním patře. Při nákupu nad 200 Kč máte balení zdarma.

Rozdávejte radost potřebným

Zahřál by vás u srdce dobrý skutek? Vánoce jsou k tomu jako stvořené. V Nise od začátku prosince najdete Strom splněných přání, který pomáhá šířit radost tam, kde je jí zapotřebí. Jeho prostřednictvím můžete letos poslat dárky do domova seniorů ve Vratislavicích nad Nisou nebo vykouzlit úsměv na tváři devítileté Karolínky z Mníšku a její maminky, které bohužel v letošním roce neměly mnoho štěstí. Karolínka se zotavuje po těžké autonehodě a její maminka má nelehkou úlohu, pečovat sama o zraněnou dceru i o nemocnou maminku.

Zdroj: Asset Media

Pokud chcete udělat někomu druhému radost. Přijďte do Nisy ke Stromu splněných přání od 1. 12. do 20. 12. Stačí nahlédnout do seznamu dárků a splnit z něj jakékoliv přání (od knížky přes vlnu na pletení až po duhovou panenku). Dárek stačí předat hostesce. Nisa pak všechno krásně zabalí a po skončení akce slavnostně předá. V tomto období bude také možno finančně přispět na transparentní účet Karolínky a její maminky, který pro ně založila základní škola Oblačná.

Slavnostní zahájení Stromu splněných přání se koná v sobotu 1. 12. v prvním patře OC Nisa. Již tradičně se ho účastní fotbalisté FC Slovan Liberec a čestným hostem bude také zástupkyně domova seniorů ve Vratislavicích. Vše proběhne za krásného hudebního doprovodu. Vystoupí dětský violoncellový soubor IL PONTICELLO ze ZUŠ Liberec pod vedením paní učitelky Vladimíry Sanvito.

Užijte si s rodinou adventní zábavu

A co dělat ve chvílích, kdy už jsou dárky nakoupené a přání splněná? Na vánočních trzích jsou pro děti připraveny kreativní dílničky, kde si mohou tvořit ozdoby na stromeček nebo zdobit dřevěné rámečky. Fotografii do nich pořídíte třeba u vánoční fotostěny nebo u zářivého stromu v OC Nisa. 

A neměli byste opomenout ani výstavu betlémů, která je umístěna po pasážích obchodního centra. Za podívanou rozhodně stojí originální kreslený betlém Josefa Lady, betlém z bukových klád, který vyrobili 3 mistři sochaři během listopadové dřevosochařské show, a netradiční betlém pro muže - model fotbalového stadionu FC Slovan Liberec

Nisa vám přeje poklidný advent a spoustu splněných přání!

Obchodní centrum Nisa Liberec patří do vlastnického portfolia skupiny CPI Property Group. Více informací se dozvíte na webu www.nisaliberec.cz.

Zdroj: Asset Media