Užijte si jízdu se zahradním traktorem
Potřebujete posekat větší travnatou plochu? Sekačkou to raději ani nezkoušejte! Jedná se o optimální práci pro zahradní traktory. Jen pro představu, plochu cca 1000 m² budete sekačkou se záběrem 46 cm sekat přibližně 75 minut. S traktorem to zvládnete za 20 minut. Navíc modely značky Honda disponují hydrostatickým tempomatem, díky němuž si jednoduše nastavíte rychlost. Vynikající je i funkce Optiflow zajišťující nucený průběh vzduchu žací komorou. Sběr trávy se tak stane mnohem efektivnějším. Zapomenout nelze ani na synchronizované uspořádání jednotlivých nožů. Ty se překrývají a zajistí precizní střih.

Výkonné motorové sekačky pro menší plochy
I práce s motorovou sekačkou může být zábava. Štvalo vás vždy třeba vypínání stroje při přejezdech nebo vyprazdňování koše? Motorové sekačky Honda jsou vybaveny funkcí Roto-stop®, která umožní zastavení nože, nikoli však motoru při zmiňovaných činnostech. Jinak jsou i tyto přístroje vybaveny funkcí Optiflow. Samozřejmostí je u mnoha modelů i elektrický startér. Otočíte klíčkem a můžete sekat.

Zbavte se travin pohodlně i v méně dostupných místech
Práce s křovinořezem je pro mnohé velmi náročná a nepříjemná. Křovinořezy Honda nabízí jednak komfortní obsluhu a jednak jednoduché ovládání. Jejich srdcem jsou čtyřtaktní motory, takže můžete zapomenout na přidávání oleje do směsi. Rukojeť je pohyblivá a ovládá se ve dvou směrech. Velkou výhodu představuje i strunová hlava Tap & Go. Když struna dochází, ťuknete o zem a opět se prodlouží.

Ať už máte doma jakoukoli zahradu nebo sad, prohlédněte si celou nabídku společnosti Honda a jistě si některý z přístrojů se zmiňovanými funkcemi vyberete.