Vše má svůj příběh.

Bylo, nebylo … jako anděl se na ulici zjevila štíhlá a vysoká zrzka s kapucí na hlavě. Její pronikavé oči pomohly klukovi s odvahou. „Ahoj, my se známe?" Zafungovalo to. A nezůstalo jenom u toho. Úspěšný konzultant a krásná keramička spolu začali žít. A začali plánovat budoucnost. A k budoucnosti také patří společné hnízdečko lásky. Po dvouletém žití v podnájmu přišlo zásadní rozhodnutí, bydlet ve vlastním.

Našli vysněný byt u řeky Sázavy. Vybydlený, oprýskaný, vše potřebovalo zásah - okna, omítky, topení, elektřina, odpady. Kdo rekonstruoval, ví.

A zde nastal současně zásadní okamžik jejich života. On seděl na cihlách a čistil jednu za druhou. Ona se před ním náhle zjevila s větou: „Já tady nechci žádné kelímky od jogurtů". To ho z jeho monotónní činnosti zcela vyvedlo, zvednul oči a zeptal se: „Zlato, jaké kelímky?".

Pečou z lásky a s láskou

A zde nastal ten zlom. V krásné zrzce se probudily její umělecké sklony. V ruce držela starou plastovou bílou zásuvku a její šibalské oči napovídaly, že teď přijde něco důležitého.

Udělám je z keramiky". A bylo to tady, říkám: „No to by byla bomba".

Od toho okamžiku uběhlo několik let testování, zkoušení a vyřizování potřebné administrativy. A vznikla kompletní kolekce originálních zásuvek a vypínačů z keramiky.

Mulier

Z příběhu dvou lidí, partnerů, vznikla značka Mulier, ryze česká porcelánka. Porcelánka, která se orientuje na originalitu. Zde nenajdete vypínače a zásuvky ze sériové výroby. Každý kousek je originál, do kterého byly vhněteny osobní emoce, každý kousek má svou duši. Každé dílo od Mulier je podepsáno svým autorem.

Na nic nenavazujeme, nesnažíme se o retro návrat. Snažíme se obohatit dobu současnou a budoucí. Snažíme se udělat našim zákazníkům radost a plnit jejich přání."

Na míru řada Individual

Tato řada je pro všechny, kteří se chtějí odlišit. Mají jasnou představu o tom, co chtějí nebo to umí popsat ve svém příběhu, pod vlivem svých tajných přání a emocí.

Chcete, aby byl váš vypínač výjimečný? Aby vaše zásuvka něčím zaujala? Co takhle tvar pivní zátky, potisk, který vám připomene dovolenou, tvar golfového nebo i fotbalového míčku, design kamene, logo vaší společnosti. Nabízí se vám také možnost nechat si vyrobit zásuvku či vypínač jako dárkový nebo dekorační předmět pro vaše klienty.

Stavíte nebo rekonstruujete? Sdělte vašemu designerovi, že jeho návrhy, které se stanou v budoucnu pověstnou třešničkou na dortu ve vaší domácnosti, kanceláři, sklípku či venkovní verandě, umíme vyrobit. Požadavek designera je pro nás výzva a pro něho splněný projekt. Překážkou pro nás není ani tvar, velikost, a ani barev se nebojíme. Naopak, uvědomujeme si, že právě různá barevnost konečného produktu je to, co většina z vás vyhledává.

Úspěšnou a žádanou barevnou kombinací jsou krémové nebo bílé vnitřky a rámečky v pestrých barvách. Největším favoritem vypínačů a zásuvek je pak černý a červený rámeček. Barvy můžete kombinovat u všech designových řad zásuvek a vypínačů Mulier.

Řada Individual, je řada pro individualisty, kteří nejdou s davem, kteří mají svou vlastní a jasnou představu. Pro lidi, kteří vědí, že zásuvky a vypínače patří mezi zásadní designový prvek interiéru. Prvek, který lze kdykoliv vyměnit, a který přesto v budoucnu již nikdo nevymění.

Řada Individual je pro lidi, kteří se chtějí svého příběhu také zúčastnit, a kteří do něj chtějí zasadit nesmazatelnou stopu – svou fantazii, svoje přání a emoce.

Druhy dodávaných výrobků

Vyrábíme pro vás zásuvky a vypínače pro kompletní osazení celé domácnosti. Objednat si můžete:

  • přepínače 5 sériové, 6 střídavé, 7 křížové, 6+6 střídavé dvojité,
  • tlačítka bez doutnavky,
  • stmívače,
  • žaluziové spínače, 
  • zásuvky jednonásobné, TV+R+SAT průběžné, TV+R+SAT koncové, datové, telefonní, reproduktorové …
  • průchodky, záslepky a další.
  • Vícenásobné rámečky (jednorámečky) v libovolné délce

Něco jste tu nenašli? Oslovte nás, najdeme to společně.

Pojďte ochutnat

Přijeďte za námi. Zavolejte nám +420 702 82 42 42 nebo napište info@mulier.cz. Sídlíme 30 minut do Prahy a budeme vám, po předchozí domluvě, k dispozici od pondělí do neděle mezi 7. a 22. hodinou.

Zjistili jste, že je to k nám daleko? I na vás myslíme a víme, že pouhé prohlédnutí našich modelových řad na stránkách https://www.mulier.cz/modelove-rady/ nemusí stačit.

Máme pro vás připravený unikátní prezentační kufřík plný našich keramických zásuvek a vypínačů. Zavolejte nebo napište a domluvíme se na jeho předání.