V první řadě byste měli zvolit nejvhodnější typ vrat. Sladění vrat s celkovou fasádou domu, kdy lze vybírat jakoukoliv povrchovou úpravu či odstín. Zda jsou s tepelnou izolací, mají bezpečnostní prvky a dostatečně dlouhou záruční lhůtu. Na této straně najdete částečnou inspiraci pro vaše představy.

Klasická sekční vrata Trido

Zajišťují spolehlivé, prostorově úsporné a estetické řešení s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi. Vrata se vysouvají nahoru pod strop a tím šetří prostor v interiéru i exteriéru. Proto můžeme zaparkovat auto těsně před garáží a přitom bezpečně otevřít vrata. V případě nedostatku prostoru či překážky na stropě máte možnost zvolit posuvná sekční vrata Trido, která zajíždějí podél boční zdi. Toto jedinečné řešení umožňuje i částečné otevření vrat pro průchod osob, průjezd kola apod. Tam, kde nelze z technických nebo prostorových důvodů použít vrata sekční výsuvná nebo posuvná, nabízí Trido vrata křídlová již v moderním pojetí. Vyrábí se ze sekcí jako běžná vrata, a proto mají stejně dobré tepelné vlastnosti jako vrata klasická.

Sekční vrata TRIDO jsou vyráběna na míru, dle přání zákazníka.Sekční vrata TRIDO jsou vyráběna na míru, dle přání zákazníka.Autor: TRIDO, s.r.o.

Vrata Trido EVO

Vyrábí a montují se do starších staveb, kde se lidé při rekonstrukci potýkají s nedostatečnými rozměry ostění a nadpraží pro osazení vrat nových. S tímto systémem lze garážová vrata modernizovat rychle, bez bourání a bez nákladů na zedníka. V současné době se jedná o nejjednodušší způsob výměny garážových vrat na trhu. Patentovaná vrata Trido Evo se mohou použít i u novostaveb. Pokud na stavbě nevzniknou technické komplikace jsou namontovány již za 3 hodiny.

snadná a rychlá montáž i v zimě.snadná a rychlá montáž i v zimě.Autor: TRIDO, s.r.o.

Vrata Trido Excluzive

Jestliže toužíte po něčem skutečně výjimečném a speciálním, nepochybně vás zaujmou garážová vrata Trido Excluzive, jež uspokojí nejnáročnější klienty. Jejich povrchovou úpravu lze přizpůsobit jakémukoliv požadavku.

Fasádní vrata TRIDO

Jsou novinkou na českém trhu. Jedná se o systém, kdy vrata lícují s fasádou domu a nesou totožný design a obklad jako okolní stěny. Obklad může být ze dřeva, skla, kovu a jiných moderních materiálů. Fasádní vrata působí perfektním dojmem a nechají tak vyniknout záměru architekta nabídnout nový pohled na moderní architekturu.

S výběrem a s realizací vrat Vám vždy poradí obchodní zástupci firmy Trido. Volejte na bezplatnou linku 800 800 874 nebo pište na obchod@trido.cz.

více na www.trido.cz