Variace s kapucí

Máte rádi spíše ležérní styl? Jasně, aby ne. Člověk by se měl při trávení volného času jakýmikoli aktivitami cítit maximálně příjemně. Volnější střih mikiny takovémuto pocitu jednoznačně nahraje. Určitě počítejte s tím, že mikiny s kapucí nejsou nijak výrazně upnuté. Určitě stojí za to si mikinu předem prohlédnout a podívat se zejména samotnou robustnost a délku kapuce. Zapomenout nelze ani na utahovací šňůrky. Některé mikiny je mají velmi výrazné. Samozřejmě se tím zvýrazňuje jejich osobitý styl.

Zdroj: www.budchlap.cz

Upnuté mikiny zvýrazňující tvar těla

Rádi byste spíše upozornili na kontury svého těla? Jasně. Proč také ne, když se máte čím pochlubit. Velmi oblíbené jsou takovéto mikiny, které se vyznačují tím, že se dokážou vašemu tělu dokonale přizpůsobit. Standardně jsou opatřené úplety u krku a také na rukávech. Zúžení dodává mikinám ještě osobitější a zajímavější vzhled.

Zdroj: www.budchlap.cz

Elegantní tmavší barvy

Především pro muže, kteří chtějí působit maximálně seriózně, se hodí elegantní mikiny v tmavších odstínech. Těm vévodí především tmavě šedá, která až přechází v černou barvu. Určitě se vyplatí kombinovat tmavé barvy s těmi světlejšími. Nemusí se jednat o nějaké divoké pruhované variace. Stačí pouze jemně narušit jednotvárnost samotného tmavého odstínu. Nic složitého. Často stačí pouze jeden pruh. Moc hezké jsou také dvoubarevné mikiny, které kombinují kontrastující barvy. 

Zdroj: www.budchlap.cz

Kaki mikiny se zipem

Poměrně netradiční, nicméně pro volný čas zcela optimální, jsou pánské mikiny v kaki provedení. Určitě se nehodí na žádné oficiální příležitosti, nicméně pro zmiňované procházky jsou perfektní. Zip uprostřed umožní dokonalé větrání. Záleží jen na vás samotných, zdali zvolíte pouze krátký zip u krku, nebo kompletní zip po celé délce mikiny.

Zdroj: www.budchlap.cz

S nápisy spíše opatrně

Ani nějaký ten nápis určitě vzhledu konkrétní mikiny nemůže uškodit. Určitě ale nevypadá moc vkusně, když chodíte oblečení jako plakát. Bohatě postačí jeden jediný dominantní nápis, který dá mikině určitý charakter a ta bude vypadat stylově. Barvu samotného nápisu je vhodné ladit s dalšími odstíny mikiny. Konkrétní model tak bude dokonale sladěný a elegantní.

Zdroj: www.budchlap.cz