Představujeme vám TOP HOTEL Praha a jeho Japonskou zahradu. Vstupte do exotického světa, který se nachází v našem hlavním městě.

TOP HOTEL Praha má výjimečné zázemí pro pořádání kongresů a velmi příjemnou atmosféru. Zajímavou příležitostí pro konání firemních i soukromých akcí je Japonská zahrada, která je turisticky atraktivní a která evokuje klid, zážitek a přímý kontakt s přírodou. Navíc je TOP HOTEL Praha ve vzácné shodě se starověkým asijským principem Feng – šuej, což je zjednodušeně staré čínské umění života v harmonii s okolím.

Zdroj: TOP HOTEL

V TOP HOTELu Praha působí všech 5 základních prvků, které se navzájem ovlivňují: voda, oheň, dřevo, kov a země. Tyto prvky mají rovněž vliv na všechny věci a jevy v přírodě. V interiéru i exteriéru hotelu je umístěno 22 vodních fontán, které navozují svým šumem uvolněnou a spokojenou atmosféru.

Japonská zahrada je vhodná pro velké venkovní akce i pro neformální setkání malých skupin lidí.

Kapacita zahrady je až 1 000 osob, které si mohou užít různé outdoorové aktivity, jako je grilování, výstavy, módní přehlídky nebo firemní teambuilding. Veškeré hotelové služby jsou poskytovány také na zahradě.

Zdroj: TOP HOTEL

Více informací najdete na www.tophotel.cz