Představujeme vám TOP HOTEL Praha a jeho Japonskou zahradu. Vstupte do exotického světa, který se nachází v našem hlavním městě.

TOP HOTEL Praha má výjimečné zázemí pro pořádání kongresů a velmi příjemnou atmosféru. Zajímavou příležitostí pro konání firemních i soukromých akcí je Japonská zahrada, která je turisticky atraktivní a která evokuje klid, zážitek a přímý kontakt s přírodou. Navíc je TOP HOTEL Praha ve vzácné shodě se starověkým asijským principem Feng – šuej, což je zjednodušeně staré čínské umění života v harmonii s okolím.

V TOP HOTELu Praha působí všech 5 základních prvků, které se navzájem ovlivňují: voda, oheň, dřevo, kov a země. Tyto prvky mají rovněž vliv na všechny věci a jevy v přírodě. V interiéru i exteriéru hotelu je umístěno 22 vodních fontán, které navozují svým šumem uvolněnou a spokojenou atmosféru.

Japonská zahrada je vhodná pro velké venkovní akce i pro neformální setkání malých skupin lidí.

Kapacita zahrady je až 1 000 osob, které si mohou užít různé outdoorové aktivity, jako je grilování, výstavy, módní přehlídky nebo firemní teambuilding. Veškeré hotelové služby jsou poskytovány také na zahradě.

Více informací najdete na www.tophotel.cz