Dvousetletá tradice výroby v Novém Jičíně i ve Strakonicích spolu se značným knowhow zaručují nejvyšší kvalitu výrobků. V současnosti jsou výrobky TONAKU exportovány do více než padesáti zemí světa. Klobouky, barety či kapitánky od TONAKU nosí známé osobnosti jako Simona Krainová, Aneta Vignerová, Zorka Hejdová, Zuzana Stráská, Kateřina Hrachovcová či Jan Přeučil, Hynek Čermák, Lukáš Pollert a mnoho dalších. Klobouky si oblíbily jak hvězdy z módního světa, tak i tanečníci, umělci či sportovci. Stejně tak již neplatí, že klobouk patří jen ke kostýmku či pánskému obleku. Současná móda je natolik uvolněná, že klobouk můžete vzít k džínám, teniskám a kožené bundičce. Otázkou tedy není to, zda se klobouk hodí k vašemu stylu, ale najít ten správný tvar a barvu, zbytek již ve vašem šatníku jednoduše nakombinujete.
Přesto, že výrobky TONAKU jsou exportovány do více než padesáti zemí světa, jeho velkou prioritou je nyní znovuvybudování značky na českém trhu. Proto rozšiřuje své značkové prodejny a jednou z nich je Concept store v Českých Budějovicích. Prodejna má moderní minimalistický design, který nechá vyniknout všem barvám a tvarům klobouků. Jelikož se prodejna zaměřuje pouze na pokrývky hlavy – plstěné klobouky, slaměné letní klobouky, barety, zmijovky a mnoho dalších, svého favorita si zde najde opravdu každý. Odborně vyškolený personál poradí s výběrem správného tvaru, velikosti a doporučí i vhodnou péči o dané výrobky.

Pokud tedy stále váháte, zda zařadit klobouky, barety, kapitánky či jiné pokrývky hlavy do vašich šatníků, tak věřte, že nyní je ideální doba. Možná si myslíte, že nejste klobouková hlava nebo že vám klobouky prostě nesluší, věřte, že opak je pravdou a je to jen tím, že jste ještě nenašli ten správný. Tu správnou pokrývku hlavy však nenajdete v běžných řetězcích, kde je nabídka tvarů, velikostí a materiálů velmi omezená. Pokud si chcete opravdu pořídit kvalitní klobouk, navštivte originální prodejnu TONAKU v Českých Budějovicích, poraďte se s vyškoleným personálem a vyzkoušejte různé tvary, velikosti a barevné kombinace. Věříme, že každý si zde nakonec svého favorita najde, protože trendy velí jasně:
Bez klobouku ani krok!

Několik zajímavostí o TONAKU:

  • Věděli jste, že kultovní čepice ZMIJOVKA  patří také do výrobního programu TONAKU? A že jejím největším odběratelem jsou země severní Afriky, jelikož díky vlně, ze které  se vyrábí, jsou skvělým izolantem při výkyvech teplot?

  • Věděli jste, že TONAK dodává klobouky britské policii, letuškám či peruánským indiánům?

  • Věděli jste, že TONAK dodává polotovary i hotové výrobky značkám jako je Stetson či Borsalino?

  • Věděli jste, že svůj osobní klobouk včetně věnování obdržel i světově známý sportovec Usain Bolt?

  • Věděli jste, že klasické vlněné barety nejvyšší kvality dokáže TONAK nabídnout ve více než 100 barevných odstínech?

  • Věděli jste, že TONAK má po celou dobu svého působení kompletní výrobu v České republice, vytváří tak velké množství pracovních pozic v ČR a je silným ekonomických subjektem v rámci českého textilního průmyslu?

  • Věděli jste, že pokrývky TONAKU jsou z vysoce kvalitních přírodních materiálů a při správné péči vám vydrží desítky let a dědí se z generace na generaci?

 

Pokud vás toto téma zajímá, sledujte TONAK na sociálních sítích:

www.tonak.cz

https://www.facebook.com/tonaknj/

https://www.instagram.com/tonak_hats/

https://www.youtube.com/channel/UCrEzImn2qqUIDqaRXi39OeQ

Adresa:

Concept Store TONAK a.s.
Široká 15/8
České Budějovice