Armani Acqua di Giò Profumo

Svěžest oceánu a hřejivost vulkanických hornin v sobě ukrývá kontrastní parfémovaná voda Armani Acqua di Giò Profumo, která je vhodným dárkem pro sebevědomého a dynamického muže, který rád vyhledává neobyčejné věci. Vůně se skládá z osvěžujících citrusových a vodních tónů doplněných smyslnými bylinami, kadidlem a exotickým pačuli.

Salvatore Ferragamo Uomo Signature

Aktuální parfémová novinka Salvatore Ferragamo Uomo Signature potěší elegantního muže, který ví, co od života chce. Mimořádně podmanivé aroma této vůně se otevírá pikantními pepřovými tóny, které kontrastují s osvěžujícím grepovým akordem a italskými mandarinkami. V orientálním srdci se ukrývá hřejivá skořice a mužný kardamom. Základu vůně vévodí aroma čerstvě pražených kávových zrn společně s koženými tóny a tonka fazolemi.

Hugo Boss Hugo Man

Výrazná aromatická vůně Hugo Boss Hugo Man skvěle doplní odvážného energického muže, který se nebojí výzev. Neotřelá kompozice se otevírá šťavnatým jablkem, bazalkou a jiskrnou mátou. Následuje bohatá směsice květinových akordů a podmanivé šalvěje, která se proplétá s hřejivým cedrovým dřevem a jedlí. Všimnout si můžete netradičního flakonu vůně, který evokuje polní lahev na pití.

Givenchy Gentlemen Only

Pro moderního gentlemana je jako stvořená pánská toaletní voda Givenchy Gentlemen Only, která dokáže skvěle podtrhnout elegantní styl pomocí kořenitých i svěžích esencí. Úvod vůně se otevírá růžovým pepřem v kontrastu se sladkou mandarinkou, muškátovým oříškem a břízou. Následuje mužné cedrové dřevo doplněné vetiverem a přitažlivým pižmem. Závěrem vůně prostupují tóny podmanivého kadidla. Flakon vůně je inspirovaný klasickou placatkou anglických gentlemanů.

Bvlgari AQVA Pour Homme

Osvěžující vodopád evokuje pánská toaletní voda Bvlgari AQVA Pour Homme, která dodá každému muži potřebnou dávku nové energie, jistoty a oslnivého šarmu. Tato vůně vyjadřuje důležitost harmonie mysli a těla a přináší tak osvěžující zážitek přímo z hlubin přírody. Jedinečnou kombinaci svěží mořské trávy a pomerančovníku dotváří smyslné esence svatolíny a živočišné ambry. Tato vůně je ideální volbou zejména do teplého počasí.