Parfémová dárková sada

Parfém je dárek, který pod stromečkem potěší vždy. Letos na Vánoce můžete zabodovat třeba speciální dárkovou sadou, která kromě parfému obsahuje i parfémovanou kosmetiku pro péči o pokožku a umocnění intenzity vůně po celý den. Skvělým tipem je třeba parfémová sada Lacoste Eau de L.12.12 Pour Elle Sparkling. Ukrývá v sobě toaletní vodu a sprchový gel ve stejné smyslné vůni, která se skládá ze sladké mandarinky, ostružin, makronek, konvalinek a kašmírového dřeva.

Inteligentní čisticí kartáček FOREO Luna Fofo

Aktuálním hitem v péči o pleť je inteligentní čisticí kartáček FOREO Luna Fofo, který funguje stejně dobře jako osobní kosmetička. Unikátní technologie tohoto kartáčku analyzuje pomocí mobilní aplikace stáří a typ pleti a následně tak vyhodnotí tu nejlepší optimální péči, která je zaměřená nejen na čištění, ale také na podpoření mladistvého vzhledu. Díky tomuto chytrému pomocníkovi si tak může vaše maminka dopřát v pohodlí domova profesionální péči jako v kosmetickém salonu.

Okouzlující sada vonných vosků Yankee Candle

Originálním vánočním dárkem mohou být také vosky do aromalampy od populární značky Yankee Candle, které vynikají svojí mimořádnou kvalitou a jedinečnou skladbou vonných esencí. Naším tipem je vánoční sada 12 vosků s názvem The Perfect Christmas, která se skládá z vosků evokujících třeba vůni jehličí nebo právě upečeného vánočního cukroví. Vosk po zahřátí v mžiku provoní celý domov a navodí útulnou sváteční atmosféru.

Luxusní sada na řasy od Diora

Pokud se vaše maminka ráda líčí, určitě jí udělá radost kvalitní dekorativní kosmetika. Skvělým tipem je třeba luxusní kosmetická sada od Diora s názvem Diorshow Iconic Overcurl, která dokáže vykouzlit naprosto dokonalé řasy bez námahy. Sada obsahuje speciální podkladovou bázi pro zahuštění řas a dále bohatě pigmentovanou řasenku se speciálně tvarovaným kartáčkem, který řasy precizně oddělí, maximálně natočí a prodlouží.

Kvalitní omlazující kosmetika

Vypadat dlouho mladě by si přála každá žena, a proto rozhodně nešlápnete vedle s kosmetikou zaměřenou na zpomalení stárnutí pleti a vyhlazení vrásek. Naším tipem na dárek je třeba speciální kosmetická sada Nuxe Nuxellence, která obsahuje přípravky s přírodními výtažky a kyselinou hyaluronovou pro omlazení očního okolí, detoxikaci pleti i její rozjasnění.