Sváteční chvíle strávené s našimi nejbližšími patří ke chvílím nejkrásnějším a také na ně rádi vzpomínáme. Zpestřete svým blízkým ty letošní některým z nových telefonů Samsung s propracovaným fotoaparátem, vyvinutým k dokonalému zachycení všech vašich neopakovatelných zážitků a dobrodružství.

Superzpomalené záběry a variabilní clona se skvělou světelností fotoaparátu Galaxy S9 a S9+

Hlavní výsadou telefonu Samsung Galaxy S9 a jeho větší varianty S9+ je fotoaparát s variabilní clonou se světelností f/1,5 resp. f/2,4, díky které telefon vytvoří působivé fotografie za jakéhokoliv osvětlení. Jeho superrychlý snímač navíc umožňuje zaznamenat až 960 snímků za vteřinu v HD kvalitě. Takto nahrané video si můžete nastavit i jako tapetu svého Infinity displeje.

Galaxy S9 a S9+ kromě toho podporují rychlé bezdrátové nabíjení, jsou vybaveny stereo reproduktory s podporou podmanivého zvuku Dolby Atmos nebo chytrým pomocníkem Bixby. To vše zabaleno do elegantního zevnějšku ve třech barevných variantách (Lilac Purple, Midnight Black a Coral Blue) odolnému vůči vodě a prachu certifikace IP68. Doporučená maloobchodní cena telefonu Galaxy S9 s interní kapacitou paměti 64 GB je 21 990 Kč, S9+ pak 24 490 Kč za 64 GB verzi a 26 990 Kč za 256 GB verzi.

Průkopnický A9 se čtyřmi fotoaparáty

Více objektivů znamená více možností. Samsung Galaxy A9 je proto dokonalým společníkem pro zachycení a sdílení každodenních dobrodružství bez ohledu na to, kam vás život zavede. Každý ze čtyř objektivů má svoji specifickou funkci a vy tak můžete popustit uzdu své kreativitě. Hlavní objektiv o rozlišení 24MPx se pyšní světelností F1,7. Sekunduje mu objektiv s dvojnásobným optickým zoomem a objektiv se selektivní hloubkou ostrosti pro variabilní rozostření scény. Pomyslnou třešničkou je poslední, ultraširokoúhlý objektiv s úhlem záběru 120°.

Záběrů se do telefonu A9 díky interní paměti 128 GB vejde opravdu dost a jeho celodenní výdrž zajistí baterie o kapacitě 3 800 mAh. Telefon za doporučenou maloobchodní cenu 14 990 Kč nabídne obdarovanému také dva sloty pro SIM kartu, 6,3“ infinity AMOLED displej, podporu rychlonabíjení a univerzální konektor USB C.

Ideální poměr kvality a ceny: Galaxy A7

Příjemnou alternativou je model Samsung Galaxy A7, jehož tři objektivy rovněž nabízejí širokou škálu možností. Stejně jako fotoaparáty prémiových telefonů obsahuje i fotoaparát A7 funkci inteligentní optimalizace scény, která vyzdvihne a zvýrazní každý detail, ať už fotíte selfie nebo svého domácího mazlíčka.

Galaxy A7 je k dostání v modré, černé a zlaté barvě za doporučenou maloobchodní cenu 8 990 Kč.

Všechny telefony Samsung navíc může nový majitel přizpůsobit svému stylu díky široké nabídce praktických krytů a pouzder.