20 korun za jízdu taxíkem

Pro seniory zavedeme zvláštní službu. Dvakrát do měsíce budete moct právě pro popsané situace a účely využít taxík, a to za fixní cenu 20 Kč za jednu jízdu. Je samozřejmě na vás k čemu takovou jízdu taxíkem za dotovanou cenu využijete. Chceme vám především usnadnit život!

Zlepšit systém služeb pro seniory

Chceme ovšem i jinak rozšířit a zkvalitnit systém sociálních služeb pro seniory a zdravotně postižené. Jedním z našich cílů je posílit specializované služby, jako jsou Alzheimer centra či centra pro osoby s autismem. Všichni totiž víme, že jen ve specializovaném pracovišti, kde se vám budou věnovat skuteční odborníci, se dočkáte opravdu kvalitní péče.

Role státu je samozřejmě v této oblasti klíčová, ovšem vedle toho chceme podporovat všechny, kteří se o seniory nebo zdravotně postižené starají. V sociální oblasti zavedeme systém víceletých grantů a pracovníkům v sociálních službách budeme nadále přispívat na platy jako výraz vděku za jejich těžkou práci. Péče o seniory a zdravotně postižené musí být lépe honorovaná, aby se jak zdravotníci, tak pracovníci v sociálních službách dočkali ocenění své práce.

Nezapomínejme na seniory a zdravotně postižené

Dnešní doba je zaměřena na co nejvyšší výkon. Každý usiluje o co největší zisk a úspěch. Podporují nás v tom nejrůznější reklamy, které se na nás ze všech stran valí a na kterých jsou zobrazeni spokojení, zdraví a úspěšní lidé. V tomto světě marketingových představ se trochu zapomíná na ty, kteří z nějakého důvodu tomuto tempu již nemohou stačit a nevypadají úplně jako zdraví a usměvaví fešáci z reklam. Chceme proto mnohem víc udělat pro seniory a všechny zdravotně postižené a vytvářet pro ně takové podmínky, aby mohli prožívat kvalitní a plnohodnotný život.

Chceme proto, aby se životní náklady pro obyvatele Prahy zlevnily. Chceme, aby co nejvíce peněz z rodinného rozpočtu zůstalo pro rodinu. Chceme zlevnit bydlení, dopravu po městě, ceny energií, některé výdaje ve škole, stejně jako poplatky za psy.

Prostě zlevníme život všem Pražákům! Více na www.jasne.cz!