Proč je krádež auta se systémem KEYLESS snadnější?

Zeptali jsme se na to odborníka na systémy zabezpečení Richarda Vámoše, majitele společnosti VAM system, která se specializuje právě na zabezpečení vozů: „Tento systém využívá ke komunikaci signál či frekvenci. Jenomže rušičky či čtečky jakékoliv frekvence nebo signálu jsou standardní součástí výbavy zlodějů. Vaše auto je v ohrožení především tehdy, pokud se klíč nachází ve vzdálenosti do 500 metrů od vozu, ačkoliv přenos dat je možný i na větší vzdálenost. Stejné je to i se zabezpečením, které používá zámek nebo je řízeno signálem.

Jak tedy chránit svůj vůz před odcizením?

Nabízíme vám jedinečný systém, který jsme sami vyrobili a patentovali. VAM je 6-ti cestný elektromechanický zabezpečovací systém, který umí najednou blokovat až šest částí auta pod mechanickou kombinací. Vozidlo tak bude chráněno před každým možným způsobem krádeže: před použitím rušiček signálu GPS/GSM/GPRS, čtečky kódů či dálkových ovládání a také před výměnou spínací skříňky nebo řídicí jednotky a použitím duplikátu klíče.

Lze se na tento systém opravdu spolehnout? Může se stát, že zloději ukradnou auto s namontovaným systémem VAM?

Málokdo nám to sice uvěří, ale za celých 20 let, během nichž se zabýváme vývojem a montáží zabezpečovacích systémů, nebylo odcizeno jediné auto, ve kterém byl namontován náš systém. Takže by se to stalo poprvé. Samozřejmě byly různé zásahy a poškození, ať už v motorové části, řídicí jednotce, nebo přístrojové desce, ale k samotnému odcizení vozidla nedošlo.

Montáž systému VAM do každého vozidla

Zabezpečovací systém VAM je možné namontovat do každého typu vozu, ať už se jedná o Porsche, BMW, nebo Volkswagen. Můžete tak učinit na pobočkách v Praze, Brně a v Ostravě.

Se systémem VAM si můžete i nadále užívat výhod systému KEYLESS GO! Více o spolehlivém zabezpečovacím systému VAM si přečtěte na: www.vamsystem.cz.