Zima je sice v plném proudu, ale v MSC Cruises se už pečlivě připravují na léto. Jedna z největších lodních společností světa si pro své hosty na letošek přichystala nabídku, která se jen tak neodmítá. V rámci speciálního letního programu Summer Wave 2019 nabízí all inclusive plavby, v jejichž ceně je již zahrnutý nápojový balíček EASY. Znamená to, že za nealkoholické nápoje a alkoholické drinky do určené hodnoty už hosté v třídách kajut Bella a Fantastica nebudou platit nic navíc.

Zdroj: PT Tours International
All inclusive nápoje si můžete vychutnat i na balkoně Vaší kajuty, PT Tours

Hostům vyšších tříd (Aurea a MSC Yacht Club), kteří již mají nápojový balíček automaticky v ceně své luxusní kajuty, MSC Cruises ztrátu jejich výhody vykompenzuje kreditem v hodnotě 200 EUR na kajutu (neboli 100 EUR na osobu). Použít jej mohou k úhradě zpoplatněných služeb nebo k nákupu zboží na palubě.

Zdroj: PT Tours International
MSC Seaside, PT Tours

Akce platí na všechny plavby po Středomoří, severní Evropě a Karibiku od března do prosince 2019, zakoupené od 3. prosince 2018 do 30. března 2019 (nebo do vyprodání kapacit).

Příkladem může být 7denní plavba po Středozemním moři z francouzské Marseille a zastávkami v italském Janově, Neapoli, na Sicílii a Maltě nebo ve španělské Barceloně. Vyrazit je na ni možné například už v polovině března, kdy vnitřní kajuta ve třídě Bella vyjde včetně nápojového balíčku jen na 15 830 Kč za osobu. Kdo touží po větší exotice, může se vydat třeba do Karibiku. Prosincová týdenní plavba ve vnitřní kajutě třídy Bella lodi MSC Seaside s naloděním ve floridském Miami a zastávkami na Kajmanských ostrovech, v mexickém Cozumelu a na Bahamách bude stát přívětivých 13 490 Kč za osobu. Ceny zahrnují komfortní ubytování, kvalitní stravování formou rozšířené plné penze, přesuny mezi přístavy a v neposlední řadě spoustu bezplatné zábavy na palubě.

Zdroj: PT Tours International
MSC Splendida kotvící v Neapolském přístavu, PT Tours

Tím však výčet skvělých zpráv nekončí. MSC se dále rozhodla nabídnout svým hostům na vybraných plavbách po Středozemním moři balíček tří skvělých výletů v přístavech za zvýhodněnou cenu. Například pasažéři na palubě nádherné Fantasie si budou moci užít výlet do překrásného Aix en Provence z Marseille, exkurzi po Ibize a prohlídku historického centra Neapole dohromady jen za 128 EUR za dospělou osobu a 106 EUR za dítě.

Zdroj: PT Tours International
Castel Nuovo nazývaný i Maschio Angioino je jednou z dominant Neapole, kterou navštívíte v rámci exkurze od MSC Cruises, PT Tours

Letní vlna MSC Cruises přináší hned několik destinací a celou řadu dostupných termínů, z nichž si vybere každý. Všechny all inclusive plavby je už teď možné najít na webu cestovní kanceláře PT Tours.

Zdroj: PT Tours International
MSC Divina, PT Tours