Vynikající vlastnosti

Povrchová úprava použitá při výrobě dveří zaručuje vynikající užitné vlastnosti. „Jedná se o fólii, která dokáže dokonale zdůraznit tvarování dveřního křídla a vyznačuje se vysokou odolností proti mechanickému poškození a slunečnímu záření," vysvětluje Lumír Kozubík, hlavní manažer firmy SEPOS, která dveře Rustik vyrábí.

Nemusíte se tedy obávat škrábanců nebo barevných změn, které bývají u dřevěných materiálů běžné. PVC fólie je navíc nenáročná na údržbu - snadno se ošetřuje běžnými čisticími prostředky.

Také manipulace s dveřmi Rustik je velmi snadná. „Vnitřní výplň homalight je lehčená dřevovláknitá deska, která má jedinečné vlastnosti. Dveře jsou lehké, ale zároveň pevné a dobře tepelně i zvukově izolují," doplňuje L. Kozubík.


Detail dveří Rustik, model DIONA, dekor dub sebastian, FOTO: SEPOS, spol. s r.o.

Lehce rustikální "look"

Lehce rustikální dojem navozuje dřevěný vzhled a střídmé profilování. Profilování je řešeno jednou až čtyřmi kazetami. Dveře Rustik vyrábíme v pěti moderních dekorech, od světle šedého až po tmavěhnědý zemitý odstín.


Dveře řady Rustik, model DIONA, obložková zárubeň, FOTO: SEPOS, spol. s r.o.

Na výběr jsou dva plné modely, ke každému z nich nabízíme dvě prosklené varianty s různou mírou prosklení. Při výrobě prosklených modelů jsme použili zasklívací rámeček, který koresponduje s designem dveří.


Dveře řady Rustik, model AULIDA, obložková zárubeň, FOTO: SEPOS, spol. s r.o.

Dokonalý komplet

Samozřejmostí je u nás obložková zárubeň (v případě potřeby i obklad původní kovové zárubně, tzv. OKZ) ve stejném dekoru. Zárubně vyrábíme se stejnou povrchovou úpravu (jedná se o totožný dřevodekor i povrchový materiál), výsledný efekt je tedy dokonalý.

Dveře řady Rustik jsou ideálním prvkem, který vytvoří z vašeho interiéru příjemný domov. Jsou vhodné například i pro ty, kteří se nabažili experimentů a chtějí se vrátit k ověřenému nadčasovému stylu.