Kreativ market, který proběhne během Stříbrných vánočních dnů ve dnech 13. - 16. prosince v areálu výstaviště PVA Letňany, vás nadchne. Během čtyř dnů si užijete vánoční atmosféru a můžete si odnést také řadu originálních a krásných dárků, které budou na akci prezentovat a prodávat Kreativky, odvážní tvůrci, z nichž někteří své výrobky budou prezentovat úplně poprvé, a další vystavovatelé z řad menších i větších firem, jejichž výrobky jsme si oblíbili a věříme, že se zalíbí i vám.


Krasopísanka a Krasoblok  od Krasopisky.

Kreativky i zkušení vystavovatelé

Na co se můžete těšit? K dostání bude ručně malované oblečení a doplňky, které váš zahřejí u srdce od značky Alisa, dřevěné ručně malované šperky a drobné dekorace ve vintage stylu pod názvem Cinnamonka, výjimečné ručně vázané zápisníky DelphineIV či myšlenkáře, zápisníky pro pozitivní myšlenky od Lawa New. Stále populárnější se také stávají „pomocníci" pro váš nerušený spánek v podobě lapačů snů. Ty zde budou k dostání hned od tří výrobců - Lapacella, tvorim_sve_sny a Lapačof. Pokud přemýšlíte, čím zútulníte svůj byt či dům, pak se určitě nezapomeňte zastavit na stánku Maty-design, Neverlandfairy, AdelinaRt nebo se podívejte po ručně malovaných i šitých vánočních ozdobách či vánočních věncích u stánku Daniely Marwan. Nejkrásnější šperky a doplňky pak pořídíte ve stáncích Něco na (v)lásku, Catena, CraftFelt, Náramky od srdce nebo Kaa-wa. Na své si přijdou také milovníci módy a nechybí ani nejrůznější výrobky z papíru od řady vystavovatelů, jako např. PAPÍR PLOJHAR, BOBO BLOK, Carton Cajon®, malé ilustrace, Paperie, fleppi, Spring Studio.cz, Eldavo a Opičárny nebo Krasopiska. Prodejců bude ale mnohem více, přijďte se sami přesvědčit. Navíc se na Kreativ marketu můžete zastavit na skvělou zmrzlinu a kávu u PURO Gelato a zahřát se svařákem od Vaše Víno. Všechny prodejce a další informace najdete na https://market.kreativ.cz/


Šperky Kaawa by Anna Steinerová.

Vyrobte si dárek s dětmi

Nechcete dárky kupovat, ale preferujete spíše dárky, které sami vyrobíte? Pak jste na správném místě. Přihlásit se můžete na celou řadu zajímavých workshopů, které budou probíhat v rámci Kreativ marketu od čtvrtka až do neděle. Vyrobit si budete moci Macramé závěs na květináč nebo vázu, Kartoons stínidlo na lampu, obrázek se zimním čí vánočním motivem pomocí akvarelu nebo jedlý dárek. Zapojit se můžou i vaše děti, řada workshopů je připravena právě pro ně.


Ručně vyráběný dřevěný nábytek od Woodsgoods.

Jak se k nám dostanete

Výstaviště PVA Letňany se nachází jen kousek od stanice metra Letňany, nebo můžete využít parkování zdarma a dorazit autem. Vstupenka na Kreativ market je součástí vstupenky na Stříbrné vánoční dny a budete ji moci zakoupit na místě.
Více informací o Kreativ marketu naleznete na https://market.kreativ.cz/